Onze sponsors

Kamphorst administraties
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Overmars Administraties
WeteringseBroek.NL
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Ten Have Metaalwerken
BuyBay
Urilift B.V.
Impression Vormgeving & Illustratie
Slachterij Meijerink
Kokkie Twello
Auto Wientjes
Cafe de Vecht
Profile Hafkamp
Westrik Snacks
Installatietechniek de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Konstruktiebedrijf van Straaten
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kraam90
Garage de Vecht

Speeldagenkalender

Hieronder vindt u de actuele speeldagenkalender van sv V en L. In deze kalender zijn alle speeldagen van alle teams van V en L terug te vinden. Daarnaast dient de speeldagenkalender tevens als rooster voor de kantinediensten.

Het is ook mogelijk de speeldagenkalender als Microsoft Excel bestand te downloaden. Dit Excel-bestand kan worden geopend met Microsoft Office 2000/XP/2003 met Compatibiliteitspakket of Office 2007 (en hoger). Klik hiernaast op de download-knop om het bestand te downloaden.

Speeldagenkalender 2017 - 2018

Kantel je smartphone of veeg naar links om onderstaande tekst volledig te kunnen lezen.
DAG DATUM TIJD THUIS UIT KANTINEDIENST
za 16-12-2017 09:30 V en L JO8-1 Groen Wit '62 JO8-4 8.45 - eind Dinie
    10:00 V en L JO11-1 Voorwaarts T JO11-3
    10:00 V en L JO13-1G FC Zutphen JO13-4
zo 17-12-2017 09:30 WWNA VE1 V en L VE1 -
    11:00 V en L VR1 Tubantia VR1
    14:00 Marienheem 1 V en L 1
zo 28-01-2018 14:00 V en L 1 IJsselstreek 1 -
zo 04-02-2018 11:00 V en L VR1 Hoeve Vooruit VR1 -
    14:00 Wissel 1 V en L 1
zo 18-02-2018 10:00 V en L 2 Columbia 3 -
    10:00 V en L 3 Klarenbeek SC 4
    14:00 CCW '16 1 V en L 1
zo 25-02-2018 09:30 ABS 4 V en L 3 -
    10:15 Wissel 2 V en L 2
    14:00 V en L 1 Koninklijke UD 1
zo 04-03-2018 10:00 Gazelle De 3 V en L 3 -
    11:00 V en L VR1 Raalte VR1
    11:30 TKA 2 V en L 2
    14:00 V en L 1 SDOL 1
zo 11-03-2018 09:30 Colmschate 5 V en L 3 -
    11:00 V en L VR1 TVC '28 VR1
    11:15 Alexandria 2 V en L 2
    14:00 V en L 1 Wesepe 1
zo 18-03-2018 10:00 V en L 2 Emst 2 -
    10:00 V en L 3 Activia 4
    11:00 Tukkers De VR1 V en L VR1
    14:00 SSA Epse Gorssel Combinatie 1 V en L 1
zo 25-03-2018 10:00 V en L 2 KCVO 3 -
    10:00 V en L 3 Sportclub Deventer 5
    13:30 Tubantia VR1 V en L VR1
    14:00 V en L 1 Sallandia 1
zo 01-04-2018 14:00 Go Ahead D. 1 V en L 1 -
zo 08-04-2018 09:30 Sallandia 4 V en L 3 -
    10:00 Vaassen 2 V en L 2
    11:00 V en L VR1 ST: Emos/Achilles E. VR1
    14:00 V en L 1 Apeldoornse Boys 1
zo 15-04-2018 10:00 V en L 3 Diepenveen 4 -
    10:00 SJO MEC/Bredevoort VR1 V en L VR1
    14:00 IJsselstreek 1 V en L 1
zo 22-04-2018 09:30 Voorwaarts T 10 V en L 3 -
    11:00 V en L VR1 Grol VR1
    11:30 Voorwaarts T 6 V en L 2
    14:00 V en L 1 Emst 1
zo 29-04-2018 14:00 Emst 1 V en L 1 -
zo 13-05-2018 10:00 V en L 2 Heerde 2 -
    10:00 V en L 3 FC RDC 6
    13:30 ST: Ratti/Almen VR1 V en L VR1
zo 20-05-2018 09:30 Schalkhaar 12 V en L 3 -
    11:00 V en L VR1 Wolfersveen VR1
    11:30 Victoria Boys 2 V en L 2
    14:00 V en L 1 Marienheem 1
zo 27-05-2018 10:00 V en L 2 Wissel 2 -
    10:00 V en L 3 ABS 4
    11:30 Hoeve Vooruit VR1 V en L VR1
    14:00 Kon. UD 1 V en L 1

© 2006 - 2017 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer