Onze sponsors

Profile Hafkamp
Garage de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kokkie Twello
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Slachterij Meijerink
Urilift B.V.
Kamphorst administraties
BuyBay
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kraam90
Overmars Administraties
Auto Wientjes
Westrik Snacks
Installatietechniek de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Impression Vormgeving & Illustratie
WeteringseBroek.NL
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Cafe de Vecht

Speeldagenkalender

Hieronder vindt u de actuele speeldagenkalender van sv V en L. In deze kalender zijn alle speeldagen van alle teams van V en L terug te vinden. Daarnaast dient de speeldagenkalender tevens als rooster voor de kantinediensten.

Het is ook mogelijk de speeldagenkalender als Microsoft Excel bestand te downloaden. Dit Excel-bestand kan worden geopend met Microsoft Office 2000/XP/2003 met Compatibiliteitspakket of Office 2007 (en hoger). Klik hiernaast op de download-knop om het bestand te downloaden.

Speeldagenkalender 2017 - 2018

Kantel je smartphone of veeg naar links om onderstaande tekst volledig te kunnen lezen.
DAG DATUM TIJD THUIS UIT KANTINEDIENST
zo 25-02-2018 10:15 Wissel 2 V en L 2 09.00 - 13.00 uur
Els en Jos
13.00 - 18.00 uur
Stefan en Geert
    11:00 ABS 4 V en L 3
    11:00 V en L VR1 Tubantia VR1
    14:00 V en L 1 Koninklijke UD 1
za 03-03-2018 09:30 V en L JO9-1G Loenermark JO9-3G 8.45-11.30Jaquel
8.45-11.30 JO9
11.30-14.15Jolijn
en Linda
11.30-14.15 JO15
14.15-17Jannie
14.15-17 JO17
    11:30 V en L JO13-1G Epse JO13-1
    11:30 V en L JO15-1G SP Teuge JO15-3
    14:00 V en L JO17-1G Schalkhaar JO17-7
    14:30 V en L JO19-1 WSV JO19-3
zo 04-03-2018 09:30 SHE VE1 V en L VE1 09.00 - 13.00 uur
Thea
13.00 - 18.00 uur
Tom en Marc
    10:00 De Gazelle 3 V en L 3
    11:00 V en L VR1 Raalte VR1
    11:30 TKA 2 V en L 2
    14:00 V en L 1 SDOL 1
za 10-03-2018 09:30 V en L JO9-1G Robur et Velocitas JO9-3 8.45-11.30Linda H
8.45-11.30 JO11,1
11.30-14.15Jolijn
en Linda
11.30-14.15 JO13
14.30-17 Marian
14.30-17 JO19
    10:00 V en L JO11-1 Rohda Raalte JO11-3
    10:00 V en L JO11-2 Be Quick Z. JO11-2G
    10:30 SC Klarenbeek JO8-1 V en L JO8-1
    11:30 V en L JO13-1G Robur et Velocitas JO13-5
    11:30 V en L JO15-1G SV Twello JO15-2G
    14:00 V en L JO17-1G Berkum JO17-5
    14:30 V en L JO19-1 Activia JO19-1
zo 11-03-2018 09:30 Colmschate '33 5 V en L 3 09.00 - 13.00 uur
José en Irene
13.00 - 18.00 uur
Harry en Anton
    10:00 KCVO VE1 V en L VE1
    11:00 V en L VR1 TVC '28 VR1
    14:00 V en L 1 Wesepe 1
za 17-03-2018 08:30 csv Apeldoorn JO13-4 V en L JO13-1G
8.45-eind Jannie
    08:30 Schalkhaar JO9-3 V en L JO9-1G
    09:30 V en L JO8-1 Apeldoornse Boys JO8-1
    09:45 Lemelerveld JO11-3 V en L JO11-1
    10:00 Apeldoornse Boys JO11-2 V en L JO11-2
    10:30 VVOG JO17-3 V en L JO17-1G
    11:45 Robur et Velocitas JO15-5G V en L JO15-1G
    14:30 Schalkhaar JO19-4 V en L JO19-1
zo 18-03-2018 10:00 V en L 2 Emst 2 09.00 - 13.00 uur
Els en Jos
    10:00 V en L 3 Activia 4
    11:00 De Tukkers VR1 V en L VR1
    12:00 V en L VE1 ZVV '56 VE1
    14:00 SSA Epse Gorssel Combinatie 1 V en L 1
za 24-03-2018 09:30 SV Vaassen JO8-2 V en L JO8-1 8.45-11.30Linda H
8.45-11.30 JO11,2
11.30-14.15Evelien
en Corriene
11.30-14.15 JO15
14.15-17Dinie
14.15-17 JO17
    09:30 V en L JO9-1G csv Apeldoorn JO9-5
    10:00 V en L JO11-1 Robur et Velocitas JO11-3
    10:00 V en L JO11-2 Sportclub Deventer JO11-5
    11:30 V en L JO15-1G Voorwaarts T JO15-3G
    14:00 V en L JO17-1G Victoria Boys JO17-2
    14:30 V en L JO19-1 Epse JO19-1
zo 25-03-2018 10:00 V en L 2 KCVO 3 09.00 - 13.00 uur
Thea
13.00 - 18.00 uur
Stefan en Geert
    10:00 V en L 3 Sportclub Deventer 5
    10:00 Eerbeekse Boys VE1 V en L VE1
    13:30 Tubantia VR1 V en L VR1
    14:00 V en L 1 Sallandia 1
wo 28-03-2018 17:00 Columbia JO8-3 V en L JO8-1 -
za 31-03-2018 09:30 V en L JO8-1 WSV JO8-5 8.45-eind Harry
    10:00 Activia JO11-1 V en L JO11-1
    10:00 V en L JO11-2 Loenermark JO11-1G
    10:30 SC Klarenbeek JO11-4 V en L JO11-2
    13:00 ZVV '56 JO15-1 V en L JO15-1G
zo 01-04-2018 14:00 Go Ahead D. 1 V en L 1 -
za 07-04-2018 08:30 Groen Wit '62 JO11-5 V en L JO11-2 -
    09:00 Heeten JO11-2 V en L JO11-1
    09:30 ZVV '56 JO8-2 V en L JO8-1
    09:30 Emst JO9-1G V en L JO9-1G
    09:45 Groen Wit'62 JO13-6G V en L JO13-1G
    11:15 WSV JO17-5 V en L JO17-1G
    12:30 Beekbergen JO19-1 V en L JO19-1
    13:00 Groen Wit '62 JO15-2 V en L JO15-1G
zo 08-04-2018 09:30 Sallandia 4 V en L 3 09.00 - 13.00 uur
Els en Jos
13.00 - 18.00 uur
Tom en Marc
    10:00 SV Vaassen 2 V en L 2
    10:00 V en L VE1 WWNA VE1
    11:00 V en L VR1 ST: Emos/Achilles E. VR1
    14:00 V en L 1 Apeldoornse Boys 1
do 12-04-2018 19:30 Sallandia 1 V en L 1 -
za 14-04-2018 09:30 V en L JO8-1 WWNA JO8-2 8.45-11.30Evelien
en Harry
8.45-11.30 JO8
11.30-14.15Jaque
en Ingrid en JO13
14.15-17 Jannie
14.15-17 JO19
    09:30 V en L JO9-1G sv Orderbos JO9-3
    10:00 V en L JO11-1 Rohda Raalte JO11-2
    10:00 V en L JO11-2 Albatross JO11-2
    11:30 V en L JO13-1G Sportclub Deventer JO13-3
    11:30 V en L JO15-1G Voorwaarts T JO15-4
    14:30 V en L JO19-1 SC Klarenbeek JO19-1
zo 15-04-2018 10:00 V en L 3 Diepenveen 4 09.00 - 13.00 uur
Thea
    10:00 V en L VE1 SHE VE1
    11:30 SJO MEC/Bredevoort VR1 V en L VR1
    14:00 IJsselstreek 1 V en L 1
za 21-04-2018 09:30 V en L JO8-1 ZVV '56 JO8-1 8.45-11.30 Jolijn
en Linda
8.45-11.30 JO9
11.30-14.15Jaque
en Ingrid
11.30-14.15 JO15
14.15-17 Marian
14.15-17 JO17
    09:30 V en L JO9-1G Vaassen JO9-2G
    10:00 V en L JO11-1 Voorwaarts T JO11-1
    10:00 V en L JO11-2 Beekbergen JO11-2
    11:30 V en L JO13-1G SV Twello JO13-2
    11:30 V en L JO15-1G Beekbergen JO15-2
    14:00 V en L JO17-1G WVF JO17-5
    14:30 V en L JO19-1 Groen Wit '62 JO19-2
zo 22-04-2018 09:30 Voorwaarts T 10 V en L 3 09.00 - 13.00 uur
José en Irene
13.00 - 18.00 uur
Harry en Anton
    10:00 V en L VE1 KCVO VE1
    11:00 V en L VR1 Grol VR1
    11:30 Voorwaarts T 6 V en L 2
    14:00 V en L 1 Emst 1
do 26-04-2018 19:00 Wissel 1 V en L 1 -
za 28-04-2018 09:30 V en L JO8-1 Voorwaarts T JO8-3G 8.45-eind Dinie
    09:30 ZVV '56 JO9-2 V en L JO9-1G
zo 29-04-2018 09:30 KCVO 3 V en L 2 -
    14:00 Emst 1 V en L 1
do 03-05-2018 19:15 SV CCW '16 1 V en L 1 -
zo 06-05-2018 14:00 Marienheem 1 V en L 1 -
za 12-05-2018 08:30 Schalkhaar JO11-5 V en L JO11-1 -
    08:45 Victoria Boys JO9-1 V en L JO9-1G
    09:30 Eerbeekse Boys JO11-4 V en L JO11-2
    09:45 KCVO JO8-2 V en L JO8-1
    10:00 Voorst JO13-2G V en L JO13-1G
    12:30 Eerbeekse Boys JO15-3 V en L JO15-1G
    12:30 WWNA JO17-2 V en L JO17-1G
    14:30 Loenermark JO19-1 V en L JO19-1
zo 13-05-2018 10:00 V en L 2 Heerde 2 09.00 - 13.00 uur
Els en Jos
    10:00 V en L 3 FC RDC 6
    10:00 ZVV '56 VE1 V en L VE1
    13:30 ST: Ratti/Almen VR1 V en L VR1
za 19-05-2018 08:45 Albatross JO9-3 V en L JO9-1G
8.45-eind Marian
    09:30 V en L JO8-1 Groen Wit '62 JO8-3
    09:45 Gorssel JO11-1 V en L JO11-1
    12:00 Go Ahead Deventer JO13-2 V en L JO13-1G
    13:00 VIOS V. JO15-2 V en L JO15-1G
    13:30 csv Apeldoorn JO17-5 V en L JO17-1G
    15:00 csv Apeldoorn JO19-4 V en L JO19-1
zo 20-05-2018 09:30 Schalkhaar 12 V en L 3 09.00 - 13.00 uur
Thea
13.00 - 18.00 uur
Stefan en Geert
    10:00 V en L VE1 Eerbeekse Boys VE1
    11:00 V en L VR1 Wolfersveen VR1
    11:30 Victoria Boys 2 V en L 2
    14:00 V en L 1 Marienheem 1
za 26-05-2018 08:30 Albatross JO8-3 V en L JO8-1 8.45-11.30-Harry
en Corriene
8.45-11.30 JO11.1
11.30-14.15Evelien
en Linda H
11.30-14.15 JO13
14.15-17 Dinie
14.15-17 JO19
    09:30 V en L JO9-1G KCVO JO9-3
    10:00 V en L JO11-1 Diepenveen JO11-1
    10:00 V en L JO11-2 Eefde SP JO11-2G
    11:30 V en L JO13-1G Groen Wit'62 JO13-3G
    11:30 V en L JO15-1G Emst JO15-2G
    14:00 V en L JO17-1G Groen Wit '62 JO17-5
    14:30 V en L JO19-1 SV CCW '16 JO19-1
zo 27-05-2018 10:00 V en L 2 Wissel 2 09.00 - 13.00 uur
José en Irene
    10:00 V en L 3 ABS 4
    11:30 Hoeve Vooruit VR1 V en L VR1
    14:00 Kon. UD 1 V en L 1

© 2006 - 2018 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer