Onze sponsors

Cafe de Vecht
BW & S
Slachterij Meijerink
BuyBay
Kokkie Twello
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Westrik Snacks
Impression Vormgeving & Illustratie
Ten Have Metaalwerken
Urilift B.V.
Auto Wientjes
Garage de Vecht
WeteringseBroek.NL
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kraam90
Kamphorst administraties
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Profile Hafkamp
Boekhandel Oonk
BW & S
Installatietechniek de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink

Speeldagenkalender

Hieronder vindt u de actuele speeldagenkalender van sv V en L. In deze kalender zijn alle speeldagen van alle teams van V en L terug te vinden. Daarnaast dient de speeldagenkalender tevens als rooster voor de kantinediensten.

Het is ook mogelijk de speeldagenkalender als Microsoft Excel bestand te downloaden. Dit Excel-bestand kan worden geopend met Microsoft Office 2000/XP/2003 met Compatibiliteitspakket of Office 2007 (en hoger). Klik hiernaast op de download-knop om het bestand te downloaden.

Speeldagenkalender 2019 - 2020

Kantel je smartphone of veeg naar links om onderstaande tekst volledig te kunnen lezen.
DAG DATUM TIJD THUIS UIT KANTINEDIENST
zo 17-11-2019 10:00 V en L 2 FC Jeugd 2 10- Jos, Jose
    10:00 V en L 3 Voorwaarts T 10
    10:00 Eerbeekse Boys VE1 V en L VE1
za 23-11-2019 09:30 V en L JO8-1G CCW JO8-1G -
    09:45 SP Teuge JO10-3 V en L JO10-2
    10:30 V en L JO10-1 Sportclub Deventer JO10-4
    10:30 V en L JO12-1G Teuge SP JO12-3G
    12:30 V en L JO13-1G ABS JO13-2
    14:00 V en L JO15-1G Colmschate '33 JO15-3
    14:00 V en L JO17-1G Sportclub Deventer JO17-3
zo 24-11-2019 10:00 V en L VE1 TKA VE1 9- Dinie, Vr1 13- Anton, Richard
    10:30 Heerde 3 V en L 2
    12:30 Loenermark 5 V en L 3
    14:00 V en L 1 Sallandia 1
wo 27-11-2019 20:15 V en L VR1 SMR VR1 -
    20:15 V en L VR1 SMR VR1
za 30-11-2019 08:45 Albatross JO10-2 V en L JO10-1 -
    08:45 SP Teuge JO8-2 V en L JO8-1G
    09:00 SV Basteom JO12-1 V en L JO12-1G
    10:00 V en L JO10-2 Emst JO10-1G
    11:00 Gorssel JO15-2 V en L JO15-1G
    11:00 Vierhouten'82 JO17-1G V en L JO17-1G
    11:30 Koninklijke UD JO13-1 V en L JO13-1G
zo 01-12-2019 10:00 V en L 2 WSV 3 9- Jannie, VenL3
    10:00 V en L 3 SC Klarenbeek 3
    10:00 Apeldoornse Boys VE1 V en L VE1
    11:00 TVC '28 VR1 V en L VR1
    11:00 TVC '28 VR1 V en L VR1
    14:00 IJsselstreek 1 V en L 1
za 07-12-2019 09:30 V en L JO8-1G Warnsveldse Boys JO8-2 -
    09:45 Sportclub Deventer JO10-4 V en L JO10-2
    10:30 V en L JO10-1 Robur et Velocitas JO10-7
    10:30 V en L JO12-1G Columbia JO12-2
    12:30 V en L JO13-1G KCVO JO13-1
    14:00 V en L JO15-1G SJO Almen-Harfsen JO15-2G
    14:00 V en L JO17-1G KCVO JO17-2
zo 08-12-2019 09:30 SV CCW '16 3 V en L 3 9- Greet, Els 13- Stefan, Richard
    10:00 Robur et Velocitas 3 V en L 2
    10:00 V en L VE1 Terwolde VE1
    11:00 V en L VR1 Grol VR1
    11:00 V en L VR1 Grol VR1
    14:00 V en L 1 Raalte 1
za 14-12-2019 10:30 Emst JO10-1G V en L JO10-1 -
    14:00 V en L JO15-1G SP Teuge JO15-3
zo 15-12-2019 10:00 V en L 3 De Gazelle 3 -
    11:15 FC Eibergen VR1 V en L VR1
    11:15 FC Eibergen VR1 V en L VR1
    14:00 Vilsteren 1 V en L 1
zo 26-01-2020 10:00 V en L VE1 WWNA VE1 -
    11:00 V en L VR1 Avanti W. VR1
    11:00 V en L VR1 Avanti W. VR1
    14:00 V en L 1 Wissel 1
zo 02-02-2020 10:00 V en L 2 VVOG 2 -
    10:00 V en L 3 Colmschate '33 5
    10:00 Robur et Velocitas VE1 V en L VE1
    12:00 Warnsveldse Boys VR1 V en L VR1
    12:00 Warnsveldse Boys VR1 V en L VR1
    14:00 Marienheem 1 V en L 1
zo 09-02-2020 10:00 ZVV '56 2 V en L 2 -
    10:00 De Gazelle 3 V en L 3
    10:00 V en L VE1 Voorwaarts T VE1
    14:00 V en L 1 Go Ahead Deventer 1
zo 16-02-2020 09:30 WWNA VE1 V en L VE1 -
    10:00 V en L 2 KCVO 3
    10:00 V en L 3 IJsselstreek 3
    11:00 NEO VR1 V en L VR1
    11:00 NEO VR1 V en L VR1
    14:00 Wesepe 1 V en L 1
zo 08-03-2020 10:00 Epe 3 V en L 2 -
    10:00 V en L VE1 SHE VE1
    11:00 V en L VR1 Hoeve Vooruit VR1
    11:00 V en L VR1 Hoeve Vooruit VR1
    14:00 V en L 1 Emst 1
zo 15-03-2020 09:30 TKA VE1 V en L VE1 -
    10:00 V en L 2 Heerde 3
    10:00 V en L 3 Loenermark 5
    13:00 Pax VR1 V en L VR1
    13:00 Pax VR1 V en L VR1
    14:00 Terwolde 1 V en L 1
zo 22-03-2020 11:00 V en L VR1 FC Eibergen VR1 -
    11:00 V en L VR1 FC Eibergen VR1
    14:00 V en L 1 Vilsteren 1
zo 29-03-2020 10:00 V en L 2 Robur et Velocitas 3 -
    10:00 V en L 3 SV CCW '16 3
    10:00 SV Twello VE1 V en L VE1
    12:00 VIOS B. VR1 V en L VR1
    12:00 VIOS B. VR1 V en L VR1
    14:00 Koninklijke UD 1 V en L 1
zo 05-04-2020 10:00 V en L VE1 Apeldoornse Boys VE1 -
    10:30 SC Klarenbeek 3 V en L 3
    11:00 V en L VR1 MVV '29 VR1
    11:00 V en L VR1 MVV '29 VR1
    11:30 WSV 3 V en L 2
    14:00 V en L 1 Epse 1
zo 19-04-2020 09:30 AZC VE1 V en L VE1 -
    10:00 V en L 2 sv Orderbos 2
    10:00 V en L 3 Sallandia 3
    12:00 Avanti W. VR1 V en L VR1
    12:00 Avanti W. VR1 V en L VR1
    14:00 Wissel 1 V en L 1
zo 26-04-2020 11:00 V en L VR1 De Tukkers VR2 -
    11:00 V en L VR1 De Tukkers VR2
    14:00 V en L 1 SV CCW '16 1
zo 10-05-2020 10:00 FC RDC 3 V en L 3 -
    10:00 V en L VE1 ZVV '56 VE2
    11:30 Columbia 4 V en L 2
    11:30 Grol VR1 V en L VR1
    11:30 Grol VR1 V en L VR1
    14:00 Raalte 1 V en L 1
zo 17-05-2020 09:30 Voorwaarts T 10 V en L 3 -
    10:00 V en L VE1 Eerbeekse Boys VE1
    11:00 V en L VR1 TVC '28 VR1
    11:00 V en L VR1 TVC '28 VR1
    13:00 FC Jeugd 2 V en L 2
    14:00 V en L 1 IJsselstreek 1
zo 24-05-2020 09:30 Terwolde VE1 V en L VE1 -
    10:00 V en L 2 SV Vaassen 2
    10:00 V en L 3 Voorst 3
    14:00 Sallandia 1 V en L 1

© 2006 - 2019 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer