Onze sponsors

Slachterij Meijerink
Konstruktiebedrijf van Straaten
Boekhandel Oonk
BuyBay
Westrik Snacks
Cafe de Vecht
Garage de Vecht
Kokkie Twello
Skynz
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kraam90
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kamphorst administraties
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
BW & S
Installatietechniek de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Ten Have Metaalwerken
Impression Vormgeving & Illustratie
Urilift B.V.
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Profile Hafkamp
WeteringseBroek.NL
Auto Wientjes

Speeldagenkalender

Hieronder vindt u de actuele speeldagenkalender van sv V en L. In deze kalender zijn alle speeldagen van alle teams van V en L terug te vinden. Daarnaast dient de speeldagenkalender tevens als rooster voor de kantinediensten.

Het is ook mogelijk de speeldagenkalender als Microsoft Excel bestand te downloaden. Dit Excel-bestand kan worden geopend met Microsoft Office 2000/XP/2003 met Compatibiliteitspakket of Office 2007 (en hoger). Klik hiernaast op de download-knop om het bestand te downloaden.

Speeldagenkalender 2022 - 2023

Kantel je smartphone of veeg naar links om onderstaande tekst volledig te kunnen lezen.
DAG DATUM TIJD THUIS UIT KANTINEDIENST
za 10-12-2022 08:30 Oene JO13-1JM V en L JO13-1JM -
    08:30 Oene JO9-1 V en L JO9-1
    09:30 V en L JO9-2JM Robur et Velocitas JO9-6
    11:00 DAVO JO11-2 V en L JO11-1JM
    11:00 V en L JO12-1JM Sc. Overwetering JO12-2JM
    14:00 V en L JO16-1JM Harskamp JO16-1
zo 11-12-2022 09:30 V en L 2 WSV 3 8.30 tot 13.00 uur
Anton en Monique (Vr1)
13.00 tot 17.00uur
Lisanne en Agnes
    10:30 V en L VR1 Broekland VR1
    12:00 Wissel 3 V en L 3
    13:00 V en L 1 Alexandria 2
zo 18-12-2022 10:00 Emst 2 V en L 2 -
zo 22-01-2023 10:30 V en L VR1 Sc. Overwetering VR1 -
zo 29-01-2023 10:00 V en L 2 Groen Wit '62 3 -
    10:00 Eerbeekse Boys 35+1 V en L 35+1
    11:30 WWNA 4 V en L 3
    13:00 V en L 1 Voorst 2
    13:45 Vorden VR1 V en L VR1
zo 05-02-2023 09:30 V en L 35+1 Voorwaarts T 35+1 -
    10:30 Activia VR1 V en L VR1
    11:00 Veensche Boys 2 V en L 3
    13:00 V en L 1 Turkse Kracht 2
zo 12-02-2023 10:00 Apeldoornse Boys 35+1 V en L 35+1 -
    10:30 SV Vaassen 2 V en L 1
    10:30 V en L 3 Loenermark 5
    11:00 Loenermark 2 V en L 2
zo 26-02-2023 10:00 SV Twello 35+1 V en L 35+1 -
    10:30 V en L 3 Albatross 4
    10:30 V en L VR1 Pax VR1
zo 05-03-2023 09:30 Voorwaarts T 8 V en L 3 -
    09:30 V en L 35+1 SV Twello 35+1
    10:00 V en L 2 Terwolde 2
    11:30 Keijenburgse Boys VR1 V en L VR1
zo 12-03-2023 09:30 WWNA 3 V en L 2 -
    09:30 V en L 35+1 Eerbeekse Boys 35+1
    10:30 V en L VR1 SV Basteom VR1
    12:30 VVOG 2 V en L 1
    12:30 V en L 3 Emst 4
zo 19-03-2023 09:30 TKA 35+1 V en L 35+1 -
    10:00 V en L 2 Schalkhaar 5
    11:30 TKA 3 V en L 3
    13:00 V en L 1 sv Orderbos 2
    13:15 Pax VR1 V en L VR1
zo 26-03-2023 09:30 V en L 35+1 Robur et Velocitas 35+1 -
    10:30 V en L 3 SC Klarenbeek 4
    11:30 WSV 2 V en L 1
    11:30 Columbia 4 V en L 2
zo 02-04-2023 10:00 V en L 2 Batavia '90 6 -
    10:00 Voorst 3 V en L 3
    13:00 V en L 1 AZC 4
zo 16-04-2023 09:30 Voorwaarts T 35+1 V en L 35+1 -
    10:00 Voorst 2 V en L 1
    10:30 V en L 3 WWNA 4
    10:30 V en L VR1 WWNA VR1
    11:00 Groen Wit '62 3 V en L 2
zo 23-04-2023 09:30 KCVO 4 V en L 2 -
    09:30 V en L 35+1 Apeldoornse Boys 35+1
    10:30 V en L 3 KCVO 5
    11:15 AZC VR1 V en L VR1
    11:30 De Hoven 2 V en L 1
zo 30-04-2023 10:30 V en L VR1 SV CCW '16 VR1 -
zo 14-05-2023 10:30 V en L 3 Wissel 3 -
    11:15 Alexandria 2 V en L 1
    11:30 WSV 3 V en L 2
    11:30 Broekland VR1 V en L VR1
zo 21-05-2023 10:00 V en L 2 Emst 2 -
    10:00 Albatross 4 V en L 3
    10:00 SV Twello 35+1 V en L 35+1
    10:30 V en L VR1 Vorden VR1
    13:00 V en L 1 KCVO 3
ma 29-05-2023 11:45 Sc. Overwetering VR1 V en L VR1 -

© 2006 - 2022 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer