Onze sponsors

BuyBay
Urilift B.V.
BW & S
Kamphorst administraties
Westrik Snacks
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BW & S
Auto Wientjes
Profile Hafkamp
Boekhandel Oonk
Ten Have Metaalwerken
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kraam90
Impression Vormgeving & Illustratie
Slachterij Meijerink
WeteringseBroek.NL
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Garage de Vecht
Installatietechniek de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Cafe de Vecht
Konstruktiebedrijf van Straaten
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kokkie Twello

Voorster Cup bij V en L

vorige pagina

De omstandigheden waren ideaal deze 2e juni. Prima voetbalweer, sportieve teams, uitstekende velden, gedegen organisatie en een relaxte sfeer. Dit jaar viel V en L de eer te beurt om de finale van de Voorster Cup te organiseren. Tevens het eerste jaar dat deze finale ronde in een toernooivorm werd afgwerkt. In 2 poules van 3 kwamen Activia, Cupa, Klarenbeek, Teuge, Voorwaarts en V en L tegen elkaar uit.

Aan het eind van het toernooi konden onze buren uit Teuge – na een gewonnen strafschopserie in de finale tegen Klarenbeek – de Voorster Cup en een aanzienlijk geldbedrag mee naar huis nemen. Ons 1e team eindigde “na goed voetbal te hebben laten zien” niet onverdienstelijk als 4e.

Andere winnaar van de Voorste Cup was Sportief Evenwicht. Deze vereniging die zich al jaren inzet voor sportmogelijkheden voor mensen met een lichamelijke/geestelijke beperking of handicap ontving van de hoofdsponsor en de organisatie van de Voorster Cup een mooi geldbedrag. Enig minpunt van een geslaagde middag: er was te weinig publiek.

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Foto 2

Afbeelding 2

Foto 3

Afbeelding 3

Foto 4

Afbeelding 4

Laatst gewijzigd door Bjorn Veldhuis op 11-06-2012 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer