Onze sponsors

BuyBay
WeteringseBroek.NL
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Installatietechniek de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Konstruktiebedrijf van Straaten
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Slachterij Meijerink
Cafe de Vecht
Kokkie Twello
Garage de Vecht
Boekhandel Oonk
Urilift B.V.
BW & S
BW & S
Kamphorst administraties
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Auto Wientjes
Kraam90
Westrik Snacks
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Profile Hafkamp
Impression Vormgeving & Illustratie
Lucky Light Project Verlichting B.V.

Sport en spelmiddag

vorige pagina

Poster sport en spelmiddag

Meisjes en jongens,

Wij organiseren op woensdag 2 mei 's middags van 13.30 uur tot en met 16.30 uur een "sport en spelmiddag" voor alle meisjes en jongens die op de basisschool zitten. Het maakt niet uit op welke basisschool je zit, als je zin hebt om te komen ben je van harte welkom. Ook voor de kleintjes die jonger dan 6 jaar zijn, is er een programma in elkaar gezet.

We zorgen dat jullie lekker met voetbal en andere spelletjes bezig kunnen zijn. Ook krijg je drinken en ter afsluiting van de middag allemaal patat. Voor de jongens en meisjes die nog niet voetballen, hopen wij dat ze enthousiast worden en lid willen worden van sportvereniging V. en L.

Klik hier als je nog vragen hebt of als wilt deelnemen.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Bjorn Veldhuis op 09-04-2012 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer