Onze sponsors

Lucky Light Project Verlichting B.V.
Auto Wientjes
Urilift B.V.
BW & S
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Konstruktiebedrijf van Straaten
Installatietechniek de Vecht
Garage de Vecht
Impression Vormgeving & Illustratie
Profile Hafkamp
Slachterij Meijerink
WeteringseBroek.NL
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BW & S
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kamphorst administraties
Westrik Snacks
Boekhandel Oonk
Kraam90
Kokkie Twello
Cafe de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
BuyBay
Ten Have Metaalwerken

KNVB Voetbaldagen 2012 - Schrijf je nu in!

vorige pagina

Voetbaldagen KNVB District Oost 2012

Een aantal dagen achtereen met andere voetballers werken aan je techniek, wie wil dat nou niet! Aanvallen, verdedigen en omschakelen; alles komt aan bod op de KNVB Voetbaldagen die op talloze plaatsen in ons district plaatsvinden. Er worden verschillende programma's afgewerkt welke onder leiding staan van gediplomeerde trainers en gevarieerde trainingsvormen kent met onder meer 4-tegen-4, 7-tegen-7 en een Goalmastercircuit. Als klap op de vuurpijl ontvangen alle deelnemers een promotiepakket met daarin onder meer een uniek KNVB Nike-tenue, een Nike bal en een certificaat met de groepsfoto. Daar kun je nog eens mee thuiskomen!

Programma 
De voetbaldagen bestaan uit 3 dagen voetballen. Het programma duurt dan elke dag van tien uur ’s ochtends tot vier uur ’s middags. Er zijn dus geen overnachtingen. In de ochtend is het vooral trainen en in de middag zijn er wedstrijdvarianten. Gedurende deze dag(en) krijgen de deelnemers genoeg te drinken en wordt er gezorgd voor een uitgebreide lunch. 

Inschrijven 
Kan alleen via je KNVB lidnummer en wij willen je verzoeken indien je deze niet weet deze bij je club op te vragen. Indien je geen lid bent van een vereniging dan kun je contact opnemen met Lisette Blummen, telnr. 0570-664271. Inschrijven voor een locatie kan alleen indien je een juiste geboortedatum hebt en indien je dus te jong of te oud bent kun je niet inschrijven voor deze locatie. 

Door op één van de onderstaande accommodaties te klikken kom je direct op de inschrijfpagina van
deze accommodatie

Kinderen geboren in 2000, 2001, 2002 en 2003 kunnen inschrijven op de locatie’s: 

 • SC Hoevelaken te Hoevelaken
 • SC Klarenbeek te Klarenbeek
 • Ona’53 te Wageningen
 • WVC te Winterswijk
 • Leones te Beneden Leeuwen
 • DCS te Zevenaar
 • SVI te Zwolle
 • PH te Almelo
 • ASC'62 te Dalfsen

Kinderen geboren in 1999, 1998 en 1997 kunnen inschrijven op de locatie’s: 

 • FC Trias te Winterswijk
 • v.v. Broekland te Broekland
 • s.v. Cupa te Bussloo
 • AWC te Wijchen

Betaling 
Betalen gebeurt dit jaar door middel van automatisch incasso. Dit betekent dat er op het inschrijfformulier om een rekeningnummer, naam rekeninghouder en plaats wordt gevraagd. Het deelnemersgeld wordt in de maand juli automatisch van uw rekening afgeschreven. Kosten zijn 89,50 euro.

Meer informatie? 
Wil je meer informatie over de KNVB Voetbaldagen? Neem dan contact op met Lisette Blummen via
lisette.blummen@knvb.nl of telnr. 0570-664271. 

Let op! Inschrijven kan vanaf maandag 19 december om 12:00 uur!

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Bjorn Veldhuis op 22-12-2011 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer