Onze sponsors

Skynz
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Auto Wientjes
Boekhandel Oonk
WeteringseBroek.NL
Impression Vormgeving & Illustratie
Kokkie Twello
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kraam90
Westrik Snacks
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Ten Have Metaalwerken
Kamphorst administraties
Konstruktiebedrijf van Straaten
Urilift B.V.
Garage de Vecht
Cafe de Vecht
Profile Hafkamp
BW & S

Avondvierdaagse 2024 (58e editie)

vorige pagina

58e Avondvierdaagse in De Vecht

Dit jaar wordt de 58e editie van de Avondvierdaagse in de Vecht gehouden, welke zal plaatsvinden van 26 juni t/m 29 juni 2024. Vele wandelaars zullen dan weer richting de Vecht komen om te gaan wandelen.

 

Algemene info

Er zijn, zoals gewoonlijk, drie afstanden te wandelen: de 5, 10 en 15 km. Met dit jaar veel nieuwe routes (10 en 15km)!

Het inschrijfgeld bedraagt €6,- voor (school)kinderen t/m 12 jaar en €8,- voor deelnemers van 13 jaar en ouder. Voor losse inschrijvingen kun je je melden bij de inschrijftafels in de serre van Café de Groot.

De startplaats is op de parkeerplaats van café De Groot, Avervoordseweg 2 De Vecht. De starttijd is iedere avond om 18.30u. Dit jaar zal er geen 'inhaal'-avond zijn i.v.m. de EK-wedstrijd Nederland - Oostenrijk. De 1e wandelavond zal daarom op woensdag 26 juni zijn.

 

Intocht en blarenbal

Zaterdag, zal er zoals elk jaar weer een grootse intocht zijn voor de wandelaars vanaf SV V en L, over de ‘Via Gladiola’ van De Vecht, naar Café de Groot. Iedereen is hierbij natuurlijk meer dan welkom! Na deze intocht zal er bij Café -Eetcafé-Zalencentrum De Groot het welbekende Blarenbal plaatsvinden, waarbij het einde van de Avondvierdaagse gevierd wordt!

Het programma voor deze avond is als volgt: 18:30u - Start bij Café de Groot 19:30u - Aankomst bij SV V en L voor medailles 20:00u - Start intocht met fanfare over de 'Via Gladiola' (kerkstraat) van de Vecht richting café de Groot 20:15u - Finish bij Café -Eetcafé-Zalencentrum De Groot en blarenbal (eindfeest) Tot dan!

 

Belangrijk info

In geval van calamiteiten kunt u één van onderstaande nummers bellen.

- E.H.B.O:

Gerrie ter Mate -> Tel. 06-23601592 (voor woensdag t/m vrijdag)
Hennie Nijhof -> Tel. 06-29604462 (voor zaterdag)

 

- Organisatie:

Tel. 06-54265887 (Remi)
Tel. 06-14622934 (Myrna)
Tel. 06-30756218 (Remco)

 

Alle info is ook te vinden op www.facebook.com/avondvierdaagsedevecht

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Remco Overvelde op 26-06-2024 © 2006 - 2024 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer