Onze sponsors

Skynz
WeteringseBroek.NL
BW & S
Auto Wientjes
Konstruktiebedrijf van Straaten
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Ten Have Metaalwerken
Boekhandel Oonk
Kraam90
Kokkie Twello
Garage de Vecht
Westrik Snacks
Urilift B.V.
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BW & S
Profile Hafkamp
Impression Vormgeving & Illustratie
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kamphorst administraties
Cafe de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink

Lente live 2024 5,6,7 april

vorige pagina

Hallo alllemaal ,
Ook volgend jaar vindt er weer een nieuwe editie plaats van Lente Live en wel op 5,6,7 april 2024
Je kan je vanaf nu weer opgeven om te helpen voor V en L. Lente Live heeft daar een speciaal portaal voor gemaakt waar hun contactpersonen van de verenigingen dan zelf alle helpenden kunnen invoeren. vandaar dat jullie bij opgave eenmalig onderstaande  vragen moeten invullen, dan hoeft dat de volgende jaren niet opnieuw.j
Vereniging/club

-Voor- en achternaam

-E-mail adres

-Welke dag en tijdstip wil je helpen (zie onderstaand)? Voorkeur tijdstip vereniging/club als afgelopen jaar. Ven L helpt meestal de vrijdagavond(jeugd achter de bar) en de zaterdagavond(ouderen achter de bar) Andere tijdstippen kunnen niet worden gegarandeerd omdat er veel animo is van andere verenigingen. De organisatie gunt ons deze avondne om zo een mooi bedrag binnen te halen voor de club.

-Functie opties (1e en 2e keuze aangeven) :  Geen voorkeur

                                         Bar schenken
                                        Bar uitgifte/raptap
                                    Speciaalbierbar/Cocktailbar
                                         Verkeersregelaar
                                         Lockers
                                         Entree
- Voor welke andere LenteLive! dag is er een vrijkaart gewenst?

Iedereen die achter de bar helpt moet wel minimaal 18 jaar oud zijn en in het bezit van een IVA ( Instructie verantwoord alcoholgebruik ) certificaat. Deze instructie is via e-learning online te volgen en zo is het IVA certificaat te behalen (vrijwilligerswerkacademie.nl). Medewerkers die al in een keer eerder de instructie met succes gevolgd hebben en het IVA certificaat naar ons verstuurd hebben hoeven dit niet nog een keer opnieuw te doen.  Anders graag de IVA certificaten meesturen bij opgave.

Lente Live betaalt de vereniging per persoon per gewerkt uur uit, ook mag je het LenteLive! t-shirt houden. Daarnaast krijgt iedereen die helpt een vrijkaart voor een andere LenteLive! dag. Dit hoeft dus nu niet meer per vereniging allemaal dezelfde dag te zijn. Dus als je op zaterdag helpt kun je kiezen tussen een vrijkaart voor vrijdagavond of zondagmiddag. Help je op vrijdagavond dan kun je kiezen tussen een zaterdag of zondag kaart etc. 

Dus heb je zin om mee te helpen voor de club, geef je dan op via mail met alle gegevens (zie hierboven) op pr@svvenl.nl

 

 

              

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 16-11-2023 © 2006 - 2024 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer