Onze sponsors

Profile Hafkamp
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Skynz
WeteringseBroek.NL
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Slachterij Meijerink
Impression Vormgeving & Illustratie
Urilift B.V.
Konstruktiebedrijf van Straaten
Installatietechniek de Vecht
Boekhandel Oonk
BuyBay
Kraam90
Westrik Snacks
Auto Wientjes
Kokkie Twello
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Garage de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S
Kamphorst administraties
Cafe de Vecht
Ten Have Metaalwerken
BW & S

Wij zoeken kantine medewerkers

vorige pagina

Kantine medewerkers gezocht!
Lijkt het jou ook leuk om een aantal keren per seizoen achter de bar te staan in onze kantine en zo je steentje bij te dragen aan het blijven bestaan van ons mooie V en L? Geef je dan op via mail op pr@svvenl.nl
Je kan kiezen voor de zaterdagen bij de jeugdwedstrijden, de ochtend /middag of voor de zondagen ook de ochtend / middag. Geef dat even door als je je aanmeld, zodat je gelijk ingepland kan worden….natuurlijk eerst een paar keer onder deskundige begeleiding.En je draait nooit alleen dienst,je bent altijd gezellig met z’n tweetjes ….dus DOEN!!

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 08-09-2022 © 2006 - 2023 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer