Onze sponsors

Impression Vormgeving & Illustratie
WeteringseBroek.NL
Kamphorst administraties
BW & S
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Boekhandel Oonk
Installatietechniek de Vecht
BuyBay
Westrik Snacks
Konstruktiebedrijf van Straaten
Skynz
BW & S
Auto Wientjes
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Garage de Vecht
Slachterij Meijerink
Cafe de Vecht
Profile Hafkamp
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kraam90
Kokkie Twello
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Ten Have Metaalwerken
Urilift B.V.

Wij zoeken kantine medewerkers

vorige pagina

Kantine medewerkers gezocht!
Lijkt het jou ook leuk om een aantal keren per seizoen achter de bar te staan in onze kantine en zo je steentje bij te dragen aan het blijven bestaan van ons mooie V en L? Geef je dan op via mail op pr@svvenl.nl
Je kan kiezen voor de zaterdagen bij de jeugdwedstrijden, de ochtend /middag of voor de zondagen ook de ochtend / middag. Geef dat even door als je je aanmeld, zodat je gelijk ingepland kan worden….natuurlijk eerst een paar keer onder deskundige begeleiding.En je draait nooit alleen dienst,je bent altijd gezellig met z’n tweetjes ….dus DOEN!!

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 08-09-2022 © 2006 - 2022 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer