Onze sponsors

Cafe de Vecht
Urilift B.V.
WeteringseBroek.NL
Slachterij Meijerink
Impression Vormgeving & Illustratie
BW & S
BuyBay
Garage de Vecht
Skynz
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Ten Have Metaalwerken
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Profile Hafkamp
Kraam90
Boekhandel Oonk
Auto Wientjes
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Installatietechniek de Vecht
Kamphorst administraties
Westrik Snacks
BW & S
Kokkie Twello
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Konstruktiebedrijf van Straaten

Avondvierdaagse De Vecht

vorige pagina

Avond wandelvierdaagse De Vecht!

Na twee jaar van afwezigheid barst de welbekende avondvierdaagse in De Vecht weer los! Vanaf dinsdag 21 tot zaterdag 25 Juni is het weer tijd om met zijn allen de mooie omgeving van De Vecht te ontdekken. Hierbij is er de keuze om 5, 10 of 15 km te wandelen over de vele prachtig uitgezette routes die De Vecht en omgeving rijk is. Elke avond zal er om half 7 worden gestart vanaf Café en zalencentrum De Groot. Op zaterdag, de laatste dag van de vierdaagse zal iedereen worden onthaalt op sportpark Het Hul van SV V en L om daarna, onder muzikale begeleiding, met zijn allen in een lange stoet naar De Groot te lopen. Daar vind aansluitend het traditionele blarenbal plaats, waarvan we vast weer een gezellig feestje maken!
Mocht u een avond verhinderd zijn tijdens de vierdaagse week, dan is er de mogelijkheid dit op de eerste dag, dinsdag 21 Juni, in te halen.

Opgave voor de vierdaagse en een medaille wordt ter plekke verzorgd op de eerste avond bij Café De Groot.

Iedereen tot dan!
 

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 08-06-2022 © 2006 - 2022 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer