Onze sponsors

BuyBay
Ten Have Metaalwerken
Urilift B.V.
Impression Vormgeving & Illustratie
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Profile Hafkamp
Kokkie Twello
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Garage de Vecht
Konstruktiebedrijf van Straaten
Boekhandel Oonk
BW & S
Installatietechniek de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kraam90
BW & S
Kamphorst administraties
Slachterij Meijerink
Cafe de Vecht
WeteringseBroek.NL
Westrik Snacks
Auto Wientjes

Afscheid burgemeester Penninx mmv V en L

vorige pagina

Afscheidstournee – de Vecht
Vrijdagavond nam burgemeester Jos Penninx afscheid van De Vecht. Na een pittige bui konden ze gelukkig omstreeks 19.00 uur starten met het programma en werd het, op een paar spetters na, een prachtige avond. Eenmaal aangekomen in De Vecht werd het karakteristieke oldtimer VW-busje verruild voor een traditioneel vierspan. Voortgetrokken door vier Welsh pony’s maakte het gezelschap een rondrit door De Vecht. Alle inwoners hadden hun beste beentje voor gezet en zaten op de stoep voor hun versierde tuin te wachten tot de burgemeester en zijn echtgenote voorbij kwamen rijden. De inhoud van de vooraf bestelde 'Penninxbag' werd genuttigd en een mooie bloem met een leuke groet werd aangeboden aan de burgemeester. Burgemeester Jos Penninx moest zich van zijn beste kant laten zien bij een spelletje ringsteken. Nadat hij de letters binnen had 'gehengeld' raadde hij het juiste woord en kon het woord verzilverd worden voor prachtige afscheidscadeaus die kenmerkend zijn voor De Vecht. Daarnaast ontving hij een sleutel die hem altijd toegang verleent tot alle evenementen in De Vecht.

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Foto 2

Afbeelding 2

Foto 3

Afbeelding 3

Foto 4

Afbeelding 4

Foto 5

Afbeelding 5

Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 22-06-2021 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer