Onze sponsors

Installatietechniek de Vecht
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Westrik Snacks
Kamphorst administraties
Urilift B.V.
BuyBay
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
WeteringseBroek.NL
Profile Hafkamp
Boekhandel Oonk
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Ten Have Metaalwerken
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Impression Vormgeving & Illustratie
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kokkie Twello
Kraam90
Garage de Vecht
BW & S
Slachterij Meijerink
Cafe de Vecht
Konstruktiebedrijf van Straaten
BW & S
Auto Wientjes

Lente live stream oproep!!!

vorige pagina

Zoals jullie weten kan ook helaas dit jaar LenteLive! geen doorgang vinden. Als alternatief willen we op zondag 11 april vanaf 15:00 uur een Livestream gaan uitzenden. We hebben hiervoor een mooi programma in elkaar gesleuteld. Hierbij spelen er een aantal gave bands en DJ Sander is daarbij ook van de partij.

Wat we ook willen uitzenden in deze livestream zijn korte filmpjes van partijen die bij LenteLive! betrokken zijn. Daarom willen we jullie vragen om een kort filmpje op te nemen waarbij je je naam vermeld en je functie en/of binding met LenteLive!. En vervolgens iets zegt in de trant van "we hopen jullie in 2022 weer bij LenteLive te zien" of iets anders origineels. Denk er hierbij aan dat je bij het opnemen je telefoon horizontaal houdt.

We zouden het erg leuk vinden als je iets op wil sturen voor aankomend weekend. Dit mag naar jasmijngs@gmail.com of op de app naar tel nummer 06-43034884.

Alvast bedankt en we gaan er vanuit dat we elkaar volgend jaar in ieder geval weer in levende lijve op het LenteLive! terrein spreken!

Met vriendelijke groet,
Erwin en Bob
LenteLive!

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 30-03-2021 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer