Onze sponsors

WeteringseBroek.NL
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kraam90
Profile Hafkamp
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BW & S
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Cafe de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kokkie Twello
Konstruktiebedrijf van Straaten
Garage de Vecht
Impression Vormgeving & Illustratie
Westrik Snacks
Slachterij Meijerink
BW & S
Boekhandel Oonk
Installatietechniek de Vecht
Auto Wientjes
Urilift B.V.
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Ten Have Metaalwerken
Kamphorst administraties
BuyBay

Lente live stream oproep!!!

vorige pagina

Zoals jullie weten kan ook helaas dit jaar LenteLive! geen doorgang vinden. Als alternatief willen we op zondag 11 april vanaf 15:00 uur een Livestream gaan uitzenden. We hebben hiervoor een mooi programma in elkaar gesleuteld. Hierbij spelen er een aantal gave bands en DJ Sander is daarbij ook van de partij.

Wat we ook willen uitzenden in deze livestream zijn korte filmpjes van partijen die bij LenteLive! betrokken zijn. Daarom willen we jullie vragen om een kort filmpje op te nemen waarbij je je naam vermeld en je functie en/of binding met LenteLive!. En vervolgens iets zegt in de trant van "we hopen jullie in 2022 weer bij LenteLive te zien" of iets anders origineels. Denk er hierbij aan dat je bij het opnemen je telefoon horizontaal houdt.

We zouden het erg leuk vinden als je iets op wil sturen voor aankomend weekend. Dit mag naar jasmijngs@gmail.com of op de app naar tel nummer 06-43034884.

Alvast bedankt en we gaan er vanuit dat we elkaar volgend jaar in ieder geval weer in levende lijve op het LenteLive! terrein spreken!

Met vriendelijke groet,
Erwin en Bob
LenteLive!

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 30-03-2021 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer