Onze sponsors

Kamphorst administraties
Cafe de Vecht
Boekhandel Oonk
BuyBay
Installatietechniek de Vecht
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Slachterij Meijerink
Konstruktiebedrijf van Straaten
Urilift B.V.
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Garage de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Impression Vormgeving & Illustratie
BW & S
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
WeteringseBroek.NL
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Auto Wientjes
BW & S
Kraam90
Kokkie Twello
Profile Hafkamp
Westrik Snacks

Nieuwe hoofdtrainer Sv V en L

vorige pagina

Hans Wijgers nieuwe hoofdtrainer sv VenL
Voor het komende seizoen heeft sv VenL Hans Wijgers aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 56 jarige oefenmeester uit Vaassen wordt hiermee de opvolger van de vertrekkende Erwin Elders. Na diverse gesprekken met onder andere de technische commissie, bestuur en de spelersraad is een zeer positief gevoel onstaan. Met Hans wordt een trainer aangesteld met ruime ervaring in zowel het senioren- als jeugdvoetbal.

Momenteel is Hans actief als jeugdtrainer bij Vios Vaassen. Hans, welke in het bezit is van trainersdiploma’s UEFA B en UEFA C, heeft onder andere een trainersverleden bij sv Terwolde, KCVO, WWNA en Rober et Velocitas.
Het bestuur denkt met Hans Wijgers de juiste trainer te hebben gevonden om verder te bouwen aan de huidige 1e selectie.
 

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 07-03-2021 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer