Onze sponsors

Garage de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BuyBay
BW & S
Ten Have Metaalwerken
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
Kraam90
Slachterij Meijerink
Cafe de Vecht
Kamphorst administraties
WeteringseBroek.NL
Kokkie Twello
Profile Hafkamp
Urilift B.V.
Boekhandel Oonk
Auto Wientjes
Westrik Snacks
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Installatietechniek de Vecht
Impression Vormgeving & Illustratie
Konstruktiebedrijf van Straaten
Lucky Light Project Verlichting B.V.

Nieuwe hoofdtrainer Sv V en L

vorige pagina

Hans Wijgers nieuwe hoofdtrainer sv VenL
Voor het komende seizoen heeft sv VenL Hans Wijgers aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 56 jarige oefenmeester uit Vaassen wordt hiermee de opvolger van de vertrekkende Erwin Elders. Na diverse gesprekken met onder andere de technische commissie, bestuur en de spelersraad is een zeer positief gevoel onstaan. Met Hans wordt een trainer aangesteld met ruime ervaring in zowel het senioren- als jeugdvoetbal.

Momenteel is Hans actief als jeugdtrainer bij Vios Vaassen. Hans, welke in het bezit is van trainersdiploma’s UEFA B en UEFA C, heeft onder andere een trainersverleden bij sv Terwolde, KCVO, WWNA en Rober et Velocitas.
Het bestuur denkt met Hans Wijgers de juiste trainer te hebben gevonden om verder te bouwen aan de huidige 1e selectie.
 

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 07-03-2021 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer