Onze sponsors

Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Garage de Vecht
WeteringseBroek.NL
Auto Wientjes
Kamphorst administraties
Installatietechniek de Vecht
BuyBay
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Profile Hafkamp
Cafe de Vecht
BW & S
Boekhandel Oonk
Kokkie Twello
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Ten Have Metaalwerken
BW & S
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Slachterij Meijerink
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Impression Vormgeving & Illustratie
Urilift B.V.
Westrik Snacks
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kraam90

Leidster gezocht dames 2

vorige pagina

Gezocht een leidster die dames 2 zondags zou willen bijstaan bij de wedstrijden die deze dames spelen. Het is een jong en enthousiast team dat iedere zondag weer bijleert. Daarom is het belangrijk dat er voor deze dames een leidster komt die samen met de trainer deze dames blijft motiveren en zorgt dat deze dames plezier blijven houden in het spelen van hun wedstrijden. Lijkt jou dit wat, schaam je dan niet en stuur een mail naar jeffrey@svvenl.nl en ontdek hoe leuk het kan zijn om samen met een trainer een dames team te leiden!

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 14-11-2011 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer