Onze sponsors

Lucky Light Project Verlichting B.V.
WeteringseBroek.NL
Kamphorst administraties
BW & S
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Profile Hafkamp
Cafe de Vecht
BW & S
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kokkie Twello
Urilift B.V.
Auto Wientjes
Ten Have Metaalwerken
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Konstruktiebedrijf van Straaten
Westrik Snacks
Garage de Vecht
Impression Vormgeving & Illustratie
Boekhandel Oonk
BuyBay
Kraam90
Installatietechniek de Vecht
Slachterij Meijerink
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink

Leidster gezocht dames 2

vorige pagina

Gezocht een leidster die dames 2 zondags zou willen bijstaan bij de wedstrijden die deze dames spelen. Het is een jong en enthousiast team dat iedere zondag weer bijleert. Daarom is het belangrijk dat er voor deze dames een leidster komt die samen met de trainer deze dames blijft motiveren en zorgt dat deze dames plezier blijven houden in het spelen van hun wedstrijden. Lijkt jou dit wat, schaam je dan niet en stuur een mail naar jeffrey@svvenl.nl en ontdek hoe leuk het kan zijn om samen met een trainer een dames team te leiden!

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 14-11-2011 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer