Onze sponsors

Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kraam90
Impression Vormgeving & Illustratie
Cafe de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BuyBay
BW & S
Konstruktiebedrijf van Straaten
Profile Hafkamp
Auto Wientjes
Garage de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kokkie Twello
Urilift B.V.
Westrik Snacks
BW & S
Installatietechniek de Vecht
Kamphorst administraties
Slachterij Meijerink
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
WeteringseBroek.NL
Boekhandel Oonk

Leidster gezocht dames 2

vorige pagina

Gezocht een leidster die dames 2 zondags zou willen bijstaan bij de wedstrijden die deze dames spelen. Het is een jong en enthousiast team dat iedere zondag weer bijleert. Daarom is het belangrijk dat er voor deze dames een leidster komt die samen met de trainer deze dames blijft motiveren en zorgt dat deze dames plezier blijven houden in het spelen van hun wedstrijden. Lijkt jou dit wat, schaam je dan niet en stuur een mail naar jeffrey@svvenl.nl en ontdek hoe leuk het kan zijn om samen met een trainer een dames team te leiden!

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 14-11-2011 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer