Onze sponsors

Kraam90
Profile Hafkamp
Impression Vormgeving & Illustratie
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Westrik Snacks
Boekhandel Oonk
Kamphorst administraties
Cafe de Vecht
Auto Wientjes
Slachterij Meijerink
Ten Have Metaalwerken
BW & S
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Installatietechniek de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
BuyBay
Urilift B.V.
Konstruktiebedrijf van Straaten
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kokkie Twello
Garage de Vecht
WeteringseBroek.NL

Kantine per 1 juli

vorige pagina

Beste sportvrienden,

Zoals een ieder wellicht heeft meegekregen mogen sportkantines weer open vanaf 1 juli, dit wel volgens de protocollen van het RIVM en Horeca Nederland. Na intensief overleg en diverse afwegingen hebben wij helaas als bestuur het besluit moeten nemen om de kantine niet te openen.

Waarom zijn we tot dit besluit gekomen? Rekening houdend met de 1,5m afstand en looprichtingen komen wij tot de conclusie dat er hooguit 20 mensen tegelijk in de kantine aanwezig kunnen zijn. Deze hebben dan een vaste zitplaats, met maximaal 2 personen aan 1 tafel.

We willen heel graag dat de gezelligheid en het bijpraten met elkaar op een ongedwongen manier kan, zoals het V en L eigen is. Daarnaast willen we ook iedereen bedienen en de mogelijkheid geven te kunnen komen. Onze mening is dat dit volgens de huidige regelgeving onvoldoende mogelijk is.

Wel mag er weer gevoetbald worden!! Niemand hoeft tijdens het spel/de training meer afstand te houden, volop plezier hebben in het spelletje is dus weer mogelijk. Vanuit praktisch oogpunt zullen de kleedkamers tot nadere orde gesloten blijven. Dit vanwege zowel de functionele als hygiënische richtlijnen die zijn gesteld.

We blijven als bestuur de actualiteiten volgen en blijven plannen maken voor de opstart van het nieuwe seizoen.

Wanneer er een verandering volgt in bovenstaande zullen we jullie uiteraard op de hoogte houden. Blijf gezond en (alvast) een fijne vakantie gewenst!

Sportieve groet Bestuur s.v. V en L

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 01-07-2020 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer