Onze sponsors

Ten Have Metaalwerken
BW & S
Boekhandel Oonk
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Urilift B.V.
WeteringseBroek.NL
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Garage de Vecht
Westrik Snacks
BuyBay
BW & S
Profile Hafkamp
Impression Vormgeving & Illustratie
Kokkie Twello
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Konstruktiebedrijf van Straaten
Slachterij Meijerink
Installatietechniek de Vecht
Auto Wientjes
Kraam90
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kamphorst administraties
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Cafe de Vecht

Zondag V en L- Wissel met jeugdwedstrijd vooraf

vorige pagina

Zondagmiddag 14u speelt het 1ste elftal van VenL tegen Wissel.  Laten we met z'n allen achter onze jongens van het 1ste elftal gaan staan en hen massaal komen aanmoedigen langs de lijn. Zij kunnen onze support goed gebruiken! Maar...... wil je weer de toppertjes van de toekomst bekijken, kom dan een uurtje eerder naar het sportpark. Om 13u spelen nl de jeugdteams van JO12 van VenL en Wissel een voorwedstrijdje. Een mooie warming up voor op wat we hopen, een mooie voetbalmiddag gaat worden! Er zal ook gezorgd worden voor muzikale omlijsting.  Kortom, kom zondagmiddag naar het sportpark van VenL voor een paar leuke potjes voetbal en gezelligheid! De koffie staat klaar en de tap is goed gevuld zullen we maar zeggen......! ???

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 22-01-2020 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer