Onze sponsors

Lucky Light Project Verlichting B.V.
Konstruktiebedrijf van Straaten
WeteringseBroek.NL
Installatietechniek de Vecht
Slachterij Meijerink
BuyBay
BW & S
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Auto Wientjes
Boekhandel Oonk
BW & S
Ten Have Metaalwerken
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kokkie Twello
Cafe de Vecht
Westrik Snacks
Profile Hafkamp
Kamphorst administraties
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Garage de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Impression Vormgeving & Illustratie
Urilift B.V.
Kraam90

Zondag V en L- Wissel met jeugdwedstrijd vooraf

vorige pagina

Zondagmiddag 14u speelt het 1ste elftal van VenL tegen Wissel.  Laten we met z'n allen achter onze jongens van het 1ste elftal gaan staan en hen massaal komen aanmoedigen langs de lijn. Zij kunnen onze support goed gebruiken! Maar...... wil je weer de toppertjes van de toekomst bekijken, kom dan een uurtje eerder naar het sportpark. Om 13u spelen nl de jeugdteams van JO12 van VenL en Wissel een voorwedstrijdje. Een mooie warming up voor op wat we hopen, een mooie voetbalmiddag gaat worden! Er zal ook gezorgd worden voor muzikale omlijsting.  Kortom, kom zondagmiddag naar het sportpark van VenL voor een paar leuke potjes voetbal en gezelligheid! De koffie staat klaar en de tap is goed gevuld zullen we maar zeggen......! ???

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 22-01-2020 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer