Onze sponsors

Konstruktiebedrijf van Straaten
Auto Wientjes
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Profile Hafkamp
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Westrik Snacks
Boekhandel Oonk
BW & S
WeteringseBroek.NL
Kamphorst administraties
Impression Vormgeving & Illustratie
Slachterij Meijerink
Kraam90
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Cafe de Vecht
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Installatietechniek de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
BW & S
Ten Have Metaalwerken
Garage de Vecht
Kokkie Twello
Urilift B.V.
BuyBay

Derby Ven L - Terwolde !!!

vorige pagina

Zondagmiddag vindt in De Vecht de veelbesproken derby plaats tussen VenL en Terwolde. Dé derby waar het hele seizoen reikhalzend naar uitgekeken wordt. Is het niet door de spelers, dan is het wel door de supporters ???????? Laten we met z'n allen (velen) achter onze jongens van het 1ste elftal gaan staan en hen massaal komen aanmoedigen langs de lijn. Zij kunnen onze support goed gebruiken! Maar...... wil je de toppertjes van de toekomst bekijken, kom dan een uurtje eerder naar het sportpark. Om 13u spelen nl de jeugdteams van JO10 van VenL en Terwolde een voorwedstrijdje. Een mooie warming up voor op wat we hopen, een mooie voetbalmiddag gaat worden! En alsof dat nog niet genoeg is, de pupil van de week is ook weer terug van weg geweest. Kortom, kom gezellig zondagmiddag naar het sportpark van VenL voor een paar leuke potjes voetbal. De koffie staat klaar en de tap is goed gevuld zullen we maar zeggen......! ???

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 09-11-2019 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer