Onze sponsors

BuyBay
Boekhandel Oonk
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Auto Wientjes
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Ten Have Metaalwerken
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Installatietechniek de Vecht
Kokkie Twello
Konstruktiebedrijf van Straaten
Cafe de Vecht
BW & S
Impression Vormgeving & Illustratie
BW & S
Westrik Snacks
Slachterij Meijerink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Urilift B.V.
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Profile Hafkamp
Kraam90
WeteringseBroek.NL
Garage de Vecht
Kamphorst administraties

Derby Ven L - Terwolde !!!

vorige pagina

Zondagmiddag vindt in De Vecht de veelbesproken derby plaats tussen VenL en Terwolde. Dé derby waar het hele seizoen reikhalzend naar uitgekeken wordt. Is het niet door de spelers, dan is het wel door de supporters ???????? Laten we met z'n allen (velen) achter onze jongens van het 1ste elftal gaan staan en hen massaal komen aanmoedigen langs de lijn. Zij kunnen onze support goed gebruiken! Maar...... wil je de toppertjes van de toekomst bekijken, kom dan een uurtje eerder naar het sportpark. Om 13u spelen nl de jeugdteams van JO10 van VenL en Terwolde een voorwedstrijdje. Een mooie warming up voor op wat we hopen, een mooie voetbalmiddag gaat worden! En alsof dat nog niet genoeg is, de pupil van de week is ook weer terug van weg geweest. Kortom, kom gezellig zondagmiddag naar het sportpark van VenL voor een paar leuke potjes voetbal. De koffie staat klaar en de tap is goed gevuld zullen we maar zeggen......! ???

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 09-11-2019 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer