Onze sponsors

Kokkie Twello
Lucky Light Project Verlichting B.V.
BuyBay
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kraam90
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Impression Vormgeving & Illustratie
Ten Have Metaalwerken
Slachterij Meijerink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Boekhandel Oonk
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Auto Wientjes
BW & S
WeteringseBroek.NL
Kamphorst administraties
Installatietechniek de Vecht
Cafe de Vecht
BW & S
Garage de Vecht
Urilift B.V.
Westrik Snacks
Profile Hafkamp

Zuidvoetbaldag in Herfstvakantie

vorige pagina

Geef je op voor de ZuidVoetbaldag

Ook deze herfstvakantie verzorgen we weer een dag vol voetbalplezier op de velden van SV CCW'16 in Wilp. De voetbaldag start op donderdag 24 oktober om 10.00 uur (aanmelden vanaf 09.30 uur) en is bedoeld voor alle pupillen van het basisonderwijs. De eerste deelnemers hebben zich reeds aangemeld via wilpstaatop@gmail.com.

Voor het goede doel vragen wij een inschrijfgeld van € 10,- per deelnemer. Dit bedrag graag op de dag zelf betaald worden. Hiervoor heeft de pupil een hele dag vertier met verschillende voetbalactiviteiten zoals een voetbalcircuit, stropdasschieten , snelheidskanon etc... Ook een voedzame sportlunch zit bij de prijs inbegrepen. Mogelijk komen er ook nog wat professionals een kijkje nemen ????

Wanneer u begeleider zou willen zijn op deze dag horen wij dat ook graag. Vele handjes maken immers licht werk en de ervaring leert dat 2 leiders op een groepje van 10 deelnemers het beste werkt. Stuur dan aub een mailtje naar het eerdergenoemde mailadres (wilpstaatop@gmail.com).

Hopelijk tot ziens op donderdag 24 oktober in Wilp!

 

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 03-10-2019 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer