Onze sponsors

Auto Wientjes
BW & S
Konstruktiebedrijf van Straaten
Westrik Snacks
BuyBay
Slachterij Meijerink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kamphorst administraties
Boekhandel Oonk
Installatietechniek de Vecht
BW & S
Kraam90
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Cafe de Vecht
Garage de Vecht
WeteringseBroek.NL
Profile Hafkamp
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Urilift B.V.
Impression Vormgeving & Illustratie
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kokkie Twello
Ten Have Metaalwerken
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken

Let op, nog een actie Rabo Clubsupport!

vorige pagina

V en L doet dit jaar ook weer mee met de Rabo clubsupport actie. En we proberen zoveel mogelijk mensen te laten stemmen op onze verenging, zodat we veel geld ophalen om onze waterhuishouding te verduurzamen. Stemmen kan vanaf komende vrijdag , 27 september, maar alleen als je lid bent van de RABObank.

Kijk op onderstaande link alvast hoe dat werkt...dan ben je straks startklaar om je stem op ons uit te brengen.Bovenaan op deze pagina van de link ,staat hoe je lid wordt. Bij filters moet je gemeente Voorst kiezen en thema duurzaamheid!


http://www.rabo-clubsupport.nl/apeldoorn-en-omgeving/deelnemers

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 30-09-2019 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer