Onze sponsors

Lucky Light Project Verlichting B.V.
Ten Have Metaalwerken
BW & S
Konstruktiebedrijf van Straaten
Auto Wientjes
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Installatietechniek de Vecht
BuyBay
Cafe de Vecht
Garage de Vecht
Slachterij Meijerink
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Urilift B.V.
Profile Hafkamp
BW & S
Boekhandel Oonk
Westrik Snacks
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kokkie Twello
Impression Vormgeving & Illustratie
Kraam90
Kamphorst administraties
WeteringseBroek.NL

Let op, nog een actie Rabo Clubsupport!

vorige pagina

V en L doet dit jaar ook weer mee met de Rabo clubsupport actie. En we proberen zoveel mogelijk mensen te laten stemmen op onze verenging, zodat we veel geld ophalen om onze waterhuishouding te verduurzamen. Stemmen kan vanaf komende vrijdag , 27 september, maar alleen als je lid bent van de RABObank.

Kijk op onderstaande link alvast hoe dat werkt...dan ben je straks startklaar om je stem op ons uit te brengen.Bovenaan op deze pagina van de link ,staat hoe je lid wordt. Bij filters moet je gemeente Voorst kiezen en thema duurzaamheid!


http://www.rabo-clubsupport.nl/apeldoorn-en-omgeving/deelnemers

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 30-09-2019 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer