Onze sponsors

Westrik Snacks
WeteringseBroek.NL
BW & S
Ten Have Metaalwerken
Profile Hafkamp
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Impression Vormgeving & Illustratie
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Cafe de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Konstruktiebedrijf van Straaten
Auto Wientjes
Slachterij Meijerink
Kokkie Twello
Urilift B.V.
BW & S
Kamphorst administraties
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kraam90
Garage de Vecht
BuyBay
Boekhandel Oonk
Installatietechniek de Vecht

Let op, nog een actie Rabo Clubsupport!

vorige pagina

V en L doet dit jaar ook weer mee met de Rabo clubsupport actie. En we proberen zoveel mogelijk mensen te laten stemmen op onze verenging, zodat we veel geld ophalen om onze waterhuishouding te verduurzamen. Stemmen kan vanaf komende vrijdag , 27 september, maar alleen als je lid bent van de RABObank.

Kijk op onderstaande link alvast hoe dat werkt...dan ben je straks startklaar om je stem op ons uit te brengen.Bovenaan op deze pagina van de link ,staat hoe je lid wordt. Bij filters moet je gemeente Voorst kiezen en thema duurzaamheid!


http://www.rabo-clubsupport.nl/apeldoorn-en-omgeving/deelnemers

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 30-09-2019 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer