Onze sponsors

Cafe de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Impression Vormgeving & Illustratie
Konstruktiebedrijf van Straaten
Garage de Vecht
Urilift B.V.
Kraam90
WeteringseBroek.NL
Boekhandel Oonk
Ten Have Metaalwerken
Auto Wientjes
Installatietechniek de Vecht
BW & S
BW & S
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BuyBay
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Slachterij Meijerink
Westrik Snacks
Kamphorst administraties
Profile Hafkamp
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kokkie Twello

Let op, nog een actie Rabo Clubsupport!

vorige pagina

V en L doet dit jaar ook weer mee met de Rabo clubsupport actie. En we proberen zoveel mogelijk mensen te laten stemmen op onze verenging, zodat we veel geld ophalen om onze waterhuishouding te verduurzamen. Stemmen kan vanaf komende vrijdag , 27 september, maar alleen als je lid bent van de RABObank.

Kijk op onderstaande link alvast hoe dat werkt...dan ben je straks startklaar om je stem op ons uit te brengen.Bovenaan op deze pagina van de link ,staat hoe je lid wordt. Bij filters moet je gemeente Voorst kiezen en thema duurzaamheid!


http://www.rabo-clubsupport.nl/apeldoorn-en-omgeving/deelnemers

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 30-09-2019 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer