Onze sponsors

Ten Have Metaalwerken
Kamphorst administraties
Kokkie Twello
Westrik Snacks
Installatietechniek de Vecht
Cafe de Vecht
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Profile Hafkamp
Konstruktiebedrijf van Straaten
Auto Wientjes
Urilift B.V.
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kraam90
WeteringseBroek.NL
Garage de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Impression Vormgeving & Illustratie
BW & S
BuyBay
Slachterij Meijerink
BW & S
Boekhandel Oonk
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink

Pinksterfeesten V en L

vorige pagina

Arno Dolman schutterskoning  De Vecht!
Afgelopen weekend vonden de Pinksterfeesten weer plaats in de Vecht. Dit jaar een beetje anders van opzet dan ieder van ons gewend was,maar niet minder gezellig! De Pinksterzondagmiddag was de aftrap met een leuke braderie met kraampjes met van allerlei etenswaar, van houtgemaakte producten, planten, kleding, een schiettent en één voor het goede doel, het Prader Willi fonds. Gezellig voor oud en jong met een drankje en springkussen.  Rond de klok vier begon diezelfde middag het vogelschieten met een leuk aantal deelnemers en rond  een uur of zes was het toen Arno Dolman die de romp van de vogel eraf schoot. Daarvoor hadden Ilse Overvelde al een vleugel en Walter Overvelde al een kop van diezelfde romp geschoten. Arno komt de eer toe van een jaar Schutterskoning van De Vecht zijn! Bloemen en een vat bier te verdelen hoort ook daarbij. Dj Bart en de band X Plain zorgden voor leuke sfeer in de gezellig ingerichte feesttent op het V en L terrein.
De maandagochtend , Tweede Pinksterdag was het tijd voor  het 43ste familievoetbaltoernooi met dit jaar 8 teams die om de eer voetbalden. De families  P(W)eultjes , Berenschot, Haarman, Klumper,  Overvelde, Drost , Kamphorst  en Anders streden om de beker. Om 11.00 startten de poule wedstrijden , met heerlijk weer erbij. Dus was het gezellig druk langs de zijlijn. De finale  ging tussen  De Kamphorsten en Anders. Dit jaar  ging ( fam?) Anders er met de beker vandoor. Proficiat namens Sv V en L! Nadien werd er nog lang en gezellig nagebierd in en om de tent. V en L maakt zich nu klaar voor het volgende evenement, de avond vierdaagse.  Start aanstaande  woensdag  26   juni bij cafe De Groot. Voor meer info zie website www.svvenl.nl

Klik hier voor de foto's.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 19-06-2019 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer