Onze sponsors

Kamphorst administraties
Kraam90
Boekhandel Oonk
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Slachterij Meijerink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Westrik Snacks
Urilift B.V.
Auto Wientjes
BW & S
Konstruktiebedrijf van Straaten
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Garage de Vecht
Kokkie Twello
BuyBay
Cafe de Vecht
Installatietechniek de Vecht
WeteringseBroek.NL
Ten Have Metaalwerken
Profile Hafkamp
BW & S
Impression Vormgeving & Illustratie
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink

Volle kantine tijdens jaarlijkse Kerstbingo!

vorige pagina

Volle kantine tijdens Kerstbingo Sv V en L!!
Hartstikke druk en beregezellig  was het afgelopen zaterdag bij de jaarlijkse kerstbingo in de kantine van V en L. Zeker 120 man , waaronder ook een groot aantal kinderen, was gekomen om een gokje te wagen en de balletjes te zien draaien in het rad, maar de prijzen waren er dan ook naar. Bij elke van de 9  rondes, waaronder een aparte kids ronde en één voor dames en heren, waren vier prijzen te winnen allemaal beschikbaar gesteld door onze sponsoren en door leden die zelf een prijs beschikbaar hadden gesteld, bv spullen van steigerhout, decoratie trap, printer, vleesschotels en  prachtige kerststukjes. De hoofdprijs, het wel bekende halve varken van slagerij De Adelaar, ging deze keer met Gerard Hendriks mee naar huis. Al met al een gezellige clubavond voor jong en oud, waar de vereniging om bekend staat!

vorige pagina

Foto 2

Afbeelding 2

Foto 3

Afbeelding 3

Foto 4

Afbeelding 4

Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 16-12-2018 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer