Onze sponsors

Auto Wientjes
Installatietechniek de Vecht
Cafe de Vecht
BuyBay
WeteringseBroek.NL
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Profile Hafkamp
BW & S
Garage de Vecht
Slachterij Meijerink
Kamphorst administraties
Kokkie Twello
Boekhandel Oonk
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kraam90
Impression Vormgeving & Illustratie
Urilift B.V.
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Westrik Snacks
Konstruktiebedrijf van Straaten
Ten Have Metaalwerken

Volle kantine tijdens jaarlijkse Kerstbingo!

vorige pagina

Volle kantine tijdens Kerstbingo Sv V en L!!
Hartstikke druk en beregezellig  was het afgelopen zaterdag bij de jaarlijkse kerstbingo in de kantine van V en L. Zeker 120 man , waaronder ook een groot aantal kinderen, was gekomen om een gokje te wagen en de balletjes te zien draaien in het rad, maar de prijzen waren er dan ook naar. Bij elke van de 9  rondes, waaronder een aparte kids ronde en één voor dames en heren, waren vier prijzen te winnen allemaal beschikbaar gesteld door onze sponsoren en door leden die zelf een prijs beschikbaar hadden gesteld, bv spullen van steigerhout, decoratie trap, printer, vleesschotels en  prachtige kerststukjes. De hoofdprijs, het wel bekende halve varken van slagerij De Adelaar, ging deze keer met Gerard Hendriks mee naar huis. Al met al een gezellige clubavond voor jong en oud, waar de vereniging om bekend staat!

vorige pagina

Foto 2

Afbeelding 2

Foto 3

Afbeelding 3

Foto 4

Afbeelding 4

Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 16-12-2018 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer