Onze sponsors

Cafe de Vecht
Kamphorst administraties
BW & S
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Westrik Snacks
Kokkie Twello
Profile Hafkamp
BW & S
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Konstruktiebedrijf van Straaten
Urilift B.V.
BuyBay
Ten Have Metaalwerken
Slachterij Meijerink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Auto Wientjes
Boekhandel Oonk
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kraam90
WeteringseBroek.NL
Installatietechniek de Vecht
Impression Vormgeving & Illustratie
Garage de Vecht

Nieuwjaarsreceptie zondag 6 januari 2019

vorige pagina

Nieuwjaarsreceptie Sv V en L op zondag 6 januari 2019.
Op deze zondag vindt de nieuwjaarsreceptie plaats in de kantine van V en L vanaf 11.00 uur. Tijdens deze  gezellige bijeenkomst worden verscheidene jubilarissen gehuldigd, nieuwe hoofdtrainer Erwin Elders voorgesteld en  eventuele contracten verlengd . En niet te vergeten wordt er  natuurlijk geproost op een  nieuw, sportief maar vooral gezond jaar. Dus iedereen die Sv  V en L een warm hart toedraagt is van harte welkom op t’Hul , Kerkstraat 42 in de Vecht, op deze eerste zondag in het nieuwe jaar om samen het glas te heffen.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 07-12-2018 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer