Onze sponsors

WeteringseBroek.NL
BW & S
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Boekhandel Oonk
BW & S
Impression Vormgeving & Illustratie
Kraam90
Konstruktiebedrijf van Straaten
Profile Hafkamp
Kamphorst administraties
Kokkie Twello
Slachterij Meijerink
Ten Have Metaalwerken
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Urilift B.V.
Installatietechniek de Vecht
Auto Wientjes
Westrik Snacks
BuyBay
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Garage de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Cafe de Vecht

Nieuwjaarsreceptie zondag 6 januari 2019

vorige pagina

Nieuwjaarsreceptie Sv V en L op zondag 6 januari 2019.
Op deze zondag vindt de nieuwjaarsreceptie plaats in de kantine van V en L vanaf 11.00 uur. Tijdens deze  gezellige bijeenkomst worden verscheidene jubilarissen gehuldigd, nieuwe hoofdtrainer Erwin Elders voorgesteld en  eventuele contracten verlengd . En niet te vergeten wordt er  natuurlijk geproost op een  nieuw, sportief maar vooral gezond jaar. Dus iedereen die Sv  V en L een warm hart toedraagt is van harte welkom op t’Hul , Kerkstraat 42 in de Vecht, op deze eerste zondag in het nieuwe jaar om samen het glas te heffen.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 07-12-2018 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer