Onze sponsors

Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
BW & S
Konstruktiebedrijf van Straaten
Slachterij Meijerink
WeteringseBroek.NL
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BuyBay
Auto Wientjes
Impression Vormgeving & Illustratie
Garage de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Profile Hafkamp
Kamphorst administraties
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kokkie Twello
Installatietechniek de Vecht
BW & S
Cafe de Vecht
Boekhandel Oonk
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Westrik Snacks
Urilift B.V.
Kraam90

Nieuwjaarsreceptie zondag 6 januari 2019

vorige pagina

Nieuwjaarsreceptie Sv V en L op zondag 6 januari 2019.
Op deze zondag vindt de nieuwjaarsreceptie plaats in de kantine van V en L vanaf 11.00 uur. Tijdens deze  gezellige bijeenkomst worden verscheidene jubilarissen gehuldigd, nieuwe hoofdtrainer Erwin Elders voorgesteld en  eventuele contracten verlengd . En niet te vergeten wordt er  natuurlijk geproost op een  nieuw, sportief maar vooral gezond jaar. Dus iedereen die Sv  V en L een warm hart toedraagt is van harte welkom op t’Hul , Kerkstraat 42 in de Vecht, op deze eerste zondag in het nieuwe jaar om samen het glas te heffen.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 07-12-2018 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer