Onze sponsors

Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Installatietechniek de Vecht
BuyBay
Auto Wientjes
Garage de Vecht
Kokkie Twello
Urilift B.V.
Kraam90
Slachterij Meijerink
BW & S
Kamphorst administraties
Westrik Snacks
Profile Hafkamp
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Ten Have Metaalwerken
Konstruktiebedrijf van Straaten
Cafe de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Impression Vormgeving & Illustratie
Boekhandel Oonk
WeteringseBroek.NL

Lente Live 2019!!

vorige pagina

Oproep helpers Lente Live 5,6,7 april 2019
Komend jaar zal er ook weer drie dagen worden gefeest in de tent aan de Bekendijk. Hierbij doen we weer een beroep op jullie voor hulp  op vrijdag en zaterdag avond (19.30 – 2.00)en zondag middag, welke is verdeeld in 2 shifts 13:30-17:00 uur en van 17:00 tot 20:30. .Net zoals afgelopen jaar moet je de cursus verantwoord alcohol schenken doen voor de tijd, en moet je dit jaar OUDER zijn dan 18 jaar!!
Je helpt er V en L mee want we halen daar met z’n allen een leuk bedrag  op, dat weer aan nuttige zaken besteed kan worden.  Er zit ook nog en voordeeltje aan voor jezelf, namelijk voor de vrijdaghelpers vrije entree op de zaterdag en de zaterdag helpers krijgen een aantal munten.
Graag opgeven op pr@svvenl,nl  en  aangeven wanneer , en in welke functie( lockers/ bar/verkeersregelaar)  je wil helpen.Voor 14 december!
MU

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 05-11-2018 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer