Onze sponsors

Boekhandel Oonk
BW & S
Kamphorst administraties
Urilift B.V.
Westrik Snacks
Impression Vormgeving & Illustratie
Garage de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Auto Wientjes
BW & S
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Slachterij Meijerink
Konstruktiebedrijf van Straaten
Ten Have Metaalwerken
Profile Hafkamp
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Cafe de Vecht
Installatietechniek de Vecht
Kraam90
BuyBay
WeteringseBroek.NL
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kokkie Twello

Lente Live 2019!!

vorige pagina

Oproep helpers Lente Live 5,6,7 april 2019
Komend jaar zal er ook weer drie dagen worden gefeest in de tent aan de Bekendijk. Hierbij doen we weer een beroep op jullie voor hulp  op vrijdag en zaterdag avond (19.30 – 2.00)en zondag middag, welke is verdeeld in 2 shifts 13:30-17:00 uur en van 17:00 tot 20:30. .Net zoals afgelopen jaar moet je de cursus verantwoord alcohol schenken doen voor de tijd, en moet je dit jaar OUDER zijn dan 18 jaar!!
Je helpt er V en L mee want we halen daar met z’n allen een leuk bedrag  op, dat weer aan nuttige zaken besteed kan worden.  Er zit ook nog en voordeeltje aan voor jezelf, namelijk voor de vrijdaghelpers vrije entree op de zaterdag en de zaterdag helpers krijgen een aantal munten.
Graag opgeven op pr@svvenl,nl  en  aangeven wanneer , en in welke functie( lockers/ bar/verkeersregelaar)  je wil helpen.Voor 14 december!
MU

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 05-11-2018 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer