Onze sponsors

Westrik Snacks
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S
Kamphorst administraties
Ten Have Metaalwerken
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Urilift B.V.
Konstruktiebedrijf van Straaten
Auto Wientjes
Garage de Vecht
BW & S
Slachterij Meijerink
Kraam90
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Boekhandel Oonk
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kokkie Twello
Profile Hafkamp
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Installatietechniek de Vecht
WeteringseBroek.NL
Cafe de Vecht
BuyBay
Impression Vormgeving & Illustratie

reanimatie cursus geslaagd!

vorige pagina

Reanimatie cursus geslaagd bij Sv V en L!
Afgelopen dinsdag hebben weer 11 deelnemers hun certificaat behaald voor de cursus Reanimatie met behulp van AED. Deze cursus organiseert Sv V en L in samenwerking met EHBO Verenging De Vecht . Twee dinsdagavonden hebben de deelnemers bij herhaling geoefend om baby, kinderen en volwassenen te reanimeren met behulp van AED. Hoe belangrijk is het tenslotte niet dat zoveel mogelijk mensen weten hoe te handelen bij deze vreselijke gebeurtenis van een bewusteloze, niet ademende persoon in je omgeving.. De cursus werd verzorgd door  Richard Ooms volgens de richtlijnen van de Nederlandse Reanimatie Raad, en hij gaf tips en antwoord op vragen van allerlei aard. De tweede avond werd alles nogmaals herhaald, en tevens gaf hij adviezen hoe te handelen op bij ongelukjes op het voetbalveld, denkend aan kneusingen, breuken, bloedneus en hersenschudding. Onze omgeving is weer een stuk veiliger door deze geslaagde cursisten. Elk jaar wordt deze cursus herhaald, en bij belangstelling kunt u voor meer info terecht bij pr@svvenl.nl

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Foto 2

Afbeelding 2

Foto 3

Afbeelding 3

Foto 4

Afbeelding 4

Laatst gewijzigd door Marjan Uenk - Nijland op 27-09-2018 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer