Onze sponsors

BuyBay
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Ten Have Metaalwerken
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Profile Hafkamp
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Impression Vormgeving & Illustratie
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kraam90
Cafe de Vecht
Kokkie Twello
Boekhandel Oonk
Westrik Snacks
Slachterij Meijerink
BW & S
Urilift B.V.
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Installatietechniek de Vecht
Garage de Vecht
Kamphorst administraties
Auto Wientjes
WeteringseBroek.NL
BW & S

MiniLeague 27 oktober bij V en L

vorige pagina

Afgelopen zaterdag was VenL gastheer voor de jongste voetballertjes van de MiniLeague uit de gemeente Voorst. Het was een gezellige drukte in De Vecht. Van 9 tot 10u waren de allerjongste spelertjes uit de categorie B aan de beurt en van 10 tot 11u waren de ‘oudste’ minipupillen aan de beurt. Hoewel we bij VenL momenteel geen minipupillen hebben, hadden we voor de gelegenheid wel een team ingezet waarin o.a. meededen Linsey en Glen uit de JO8. Na afloop werden de kinderen getrakteerd op ranja en een appel. Het was een hele geslaagde ochtend!

De foto's zijn te zien door op deze link te klikken.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 01-11-2018 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer