Onze sponsors

Boekhandel Oonk
BuyBay
Kamphorst administraties
Profile Hafkamp
Kokkie Twello
BW & S
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Konstruktiebedrijf van Straaten
Garage de Vecht
Urilift B.V.
Cafe de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
Slachterij Meijerink
WeteringseBroek.NL
Kraam90
Installatietechniek de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Westrik Snacks
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Impression Vormgeving & Illustratie
Auto Wientjes

MiniLeague 27 oktober bij V en L

vorige pagina

Afgelopen zaterdag was VenL gastheer voor de jongste voetballertjes van de MiniLeague uit de gemeente Voorst. Het was een gezellige drukte in De Vecht. Van 9 tot 10u waren de allerjongste spelertjes uit de categorie B aan de beurt en van 10 tot 11u waren de ‘oudste’ minipupillen aan de beurt. Hoewel we bij VenL momenteel geen minipupillen hebben, hadden we voor de gelegenheid wel een team ingezet waarin o.a. meededen Linsey en Glen uit de JO8. Na afloop werden de kinderen getrakteerd op ranja en een appel. Het was een hele geslaagde ochtend!

De foto's zijn te zien door op deze link te klikken.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 01-11-2018 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer