Onze sponsors

Westrik Snacks
WeteringseBroek.NL
Installatietechniek de Vecht
Urilift B.V.
Impression Vormgeving & Illustratie
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kamphorst administraties
Konstruktiebedrijf van Straaten
Ten Have Metaalwerken
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Boekhandel Oonk
BW & S
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kokkie Twello
Profile Hafkamp
BuyBay
Garage de Vecht
Slachterij Meijerink
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Cafe de Vecht
Auto Wientjes
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
Kraam90

MiniLeague 27 oktober bij V en L

vorige pagina

Afgelopen zaterdag was VenL gastheer voor de jongste voetballertjes van de MiniLeague uit de gemeente Voorst. Het was een gezellige drukte in De Vecht. Van 9 tot 10u waren de allerjongste spelertjes uit de categorie B aan de beurt en van 10 tot 11u waren de ‘oudste’ minipupillen aan de beurt. Hoewel we bij VenL momenteel geen minipupillen hebben, hadden we voor de gelegenheid wel een team ingezet waarin o.a. meededen Linsey en Glen uit de JO8. Na afloop werden de kinderen getrakteerd op ranja en een appel. Het was een hele geslaagde ochtend!

De foto's zijn te zien door op deze link te klikken.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 01-11-2018 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer