Onze sponsors

Impression Vormgeving & Illustratie
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
WeteringseBroek.NL
Profile Hafkamp
Westrik Snacks
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Installatietechniek de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S
Ten Have Metaalwerken
BW & S
Auto Wientjes
Kraam90
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kokkie Twello
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Urilift B.V.
Boekhandel Oonk
Kamphorst administraties
Garage de Vecht
Slachterij Meijerink
BuyBay
Cafe de Vecht

MiniLeague 27 oktober bij V en L

vorige pagina

Afgelopen zaterdag was VenL gastheer voor de jongste voetballertjes van de MiniLeague uit de gemeente Voorst. Het was een gezellige drukte in De Vecht. Van 9 tot 10u waren de allerjongste spelertjes uit de categorie B aan de beurt en van 10 tot 11u waren de ‘oudste’ minipupillen aan de beurt. Hoewel we bij VenL momenteel geen minipupillen hebben, hadden we voor de gelegenheid wel een team ingezet waarin o.a. meededen Linsey en Glen uit de JO8. Na afloop werden de kinderen getrakteerd op ranja en een appel. Het was een hele geslaagde ochtend!

De foto's zijn te zien door op deze link te klikken.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 01-11-2018 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer