Onze sponsors

Installatietechniek de Vecht
Slachterij Meijerink
WeteringseBroek.NL
Profile Hafkamp
Urilift B.V.
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kamphorst administraties
BW & S
Boekhandel Oonk
Impression Vormgeving & Illustratie
Garage de Vecht
Westrik Snacks
Auto Wientjes
Ten Have Metaalwerken
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
BW & S
Kokkie Twello
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Cafe de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BuyBay
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kraam90

Aanstelling trainer JO19

vorige pagina

Onze voormalig keeperstrainer, Mark Leerkes  is de opvolger van Jan Huisman als trainer voor de JO19. Voor de meeste V en L ers geen onbekende. Mark heeft de ambitie om trainer te worden van een team. Hiervoor zal hij binnenkort starten met de cursus UEFA coach III. Naast  zijn activiteiten voor de keepersschool “just4keepers”  en assistent-trainer van WWNA gaat hij  zelfstandig aan de slag voor V en L met ons  jeugdteam O19.  V en L is erg blij met het feit dat Mark heeft gekozen voor V en L als opstap naar een mooie coach-carrière. Wij wensen hem veel succes en plezier bij het verder ontwikkelen van onze jeugdspelers en hebben daar het  volste vertrouwen in.

Namens het bestuur en de jeugdcommissie
Dick voor de Poorte

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 09-03-2018 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer