Onze sponsors

Cafe de Vecht
Kraam90
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Slachterij Meijerink
BW & S
Profile Hafkamp
BW & S
Kokkie Twello
Urilift B.V.
Installatietechniek de Vecht
Konstruktiebedrijf van Straaten
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kamphorst administraties
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Garage de Vecht
Boekhandel Oonk
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Impression Vormgeving & Illustratie
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Ten Have Metaalwerken
WeteringseBroek.NL
BuyBay
Westrik Snacks
Auto Wientjes

Aanstelling trainer JO19

vorige pagina

Onze voormalig keeperstrainer, Mark Leerkes  is de opvolger van Jan Huisman als trainer voor de JO19. Voor de meeste V en L ers geen onbekende. Mark heeft de ambitie om trainer te worden van een team. Hiervoor zal hij binnenkort starten met de cursus UEFA coach III. Naast  zijn activiteiten voor de keepersschool “just4keepers”  en assistent-trainer van WWNA gaat hij  zelfstandig aan de slag voor V en L met ons  jeugdteam O19.  V en L is erg blij met het feit dat Mark heeft gekozen voor V en L als opstap naar een mooie coach-carrière. Wij wensen hem veel succes en plezier bij het verder ontwikkelen van onze jeugdspelers en hebben daar het  volste vertrouwen in.

Namens het bestuur en de jeugdcommissie
Dick voor de Poorte

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 09-03-2018 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer