Onze sponsors

BW & S
Auto Wientjes
Kamphorst administraties
Boekhandel Oonk
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
BW & S
Kokkie Twello
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Garage de Vecht
BuyBay
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
WeteringseBroek.NL
Profile Hafkamp
Slachterij Meijerink
Cafe de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Konstruktiebedrijf van Straaten
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Urilift B.V.
Impression Vormgeving & Illustratie
Westrik Snacks
Kraam90
Installatietechniek de Vecht

V en L JO13 zaalvoetbal kampioen

vorige pagina

Niet alleen VenL JO11 heeft het verdienstelijk gedaan met het zaalvoetbal toernooi. Ook de jongens en de meisjes van de JO13, team 1 en team 2, hebben zich van een hele goede kant laten zien tijdens het jaarlijkse zaalvoetbal toernooi. Het team van JO13 was verdeeld in 2 ploegen ter gelegenheid van dit toernooitje. Zij zaten bij elkaar in de poule waar al gauw bleek dat beide teams ‘heer en meester’ waren. De laatste wedstrijd moesten zij tegen elkaar voetballen om de 1ste en de 2de prijs in de poule. Beide teams hadden tot dan toe 1 wedstrijd gelijk gespeeld en de rest allemaal gewonnen. Spannend was deze wedstrijd dus wel. Uiteindelijk ging het team wat bestond uit Youri, Stijn, Collin, Wibe, Cas, Sem en Rijk er vandoor met de felbegeerde beker. Het team van Luca, Maaike, Jarno, Matthijs, Jurrian en Kyara bood echter prima weerstand en kon met opgeheven hoofd het veld verlaten. Het was een leuke voetbalochtend waarbij we veel leuke combinaties in het veld hebben gezien van onze jeugdleden. Dat beloofd nog wat voor de toekomst…..

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 16-01-2018 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer