Onze sponsors

BW & S
Cafe de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kokkie Twello
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Ten Have Metaalwerken
BW & S
WeteringseBroek.NL
Impression Vormgeving & Illustratie
Installatietechniek de Vecht
Garage de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Urilift B.V.
Westrik Snacks
Boekhandel Oonk
Slachterij Meijerink
Kamphorst administraties
BuyBay
Kraam90
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Konstruktiebedrijf van Straaten
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Auto Wientjes
Profile Hafkamp

Lente Live 2018 3 dagen lang....

vorige pagina

Zoals jullie misschien al wel hebben gehoord gaat Lente Live komend jaar de vrijdag erbij feesten! 6, 7 en 8 april 2018. De vrijdagavond zal de doelgroep de wat oudere jeugd zijn en het programma en uitstraling wordt daar ook op aangepast, de zaterdag blijft zoals deze nu is en hetzelfde geldt  voor de zondag.

Nu is de vraag van de organisatie van Lente Live of we als V en L hier ook vrijwilligers voor kunnen leveren. De groep die altijd op zaterdag helpt kan zo blijven, tenzij je zelf natuurlijk wil wisselen van dag. Zelf denken we voor de vrijdagavond aan de oudste jeugdleden A en B vanaf 16 jaar . Werkzaamheden zijn schenken, garderobe, uitgifte en andere. Maar misschien zijn er ook wel andere leden die dit leuk lijkt! Opgeven kan voor 7 september op voor de vrijdag avond op pr@svvenl.

Voor de andere dagen heeft het geen haast, maar  opgeven mag natuurlijk  al wel!

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 22-08-2017 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer