Onze sponsors

Urilift B.V.
Kokkie Twello
Auto Wientjes
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Boekhandel Oonk
Impression Vormgeving & Illustratie
BuyBay
Installatietechniek de Vecht
Westrik Snacks
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kamphorst administraties
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kraam90
Cafe de Vecht
Garage de Vecht
Slachterij Meijerink
BW & S
Ten Have Metaalwerken
WeteringseBroek.NL
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Profile Hafkamp

Team Overvelde winnaar van 41ste familievoetbal to

vorige pagina

Afgelopen maandag, Tweede Pinksterdag vond voor de 41ste keer het familievoetbaltoernooi plaats bij V en L in De Vecht. Ditmaal streden 12 teams mee om de eer, en die eindigde , na een aantal mooie wedstrijden, tenslotte in de finale om eerste en tweede plek. De twee teams die daarin tegen elkaar stonden waren Kamphorst en Overvelde. Mooi detail hierbij is dat deze beide teams al vanaf het begin van het familievoetbal toernooi bij V en L mee strijden! Team Overvelde ging er dus met de eerste plek vandoor! Op twee eindigde Kamphorst ,drie en vier waren team Anders en team Drost. De sportiviteitsprijs ging deze keer naar team Ganzevles.Ook dit was weer een geslaagde dag in de Vecht, allemaal georganiseerd door Sv V en L. En dan volgt komend weekend nog de seizoensafsluiting voor de jeugd met het alom bekende voetbalkamp waar iedereen enorm veel zin in heeft!

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 06-06-2017 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer