Onze sponsors

Garage de Vecht
Kokkie Twello
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BuyBay
BW & S
Auto Wientjes
BW & S
Westrik Snacks
Slachterij Meijerink
WeteringseBroek.NL
Cafe de Vecht
Urilift B.V.
Boekhandel Oonk
Ten Have Metaalwerken
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kamphorst administraties
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Profile Hafkamp
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kraam90
Impression Vormgeving & Illustratie
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Installatietechniek de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV

Team Overvelde winnaar van 41ste familievoetbal to

vorige pagina

Afgelopen maandag, Tweede Pinksterdag vond voor de 41ste keer het familievoetbaltoernooi plaats bij V en L in De Vecht. Ditmaal streden 12 teams mee om de eer, en die eindigde , na een aantal mooie wedstrijden, tenslotte in de finale om eerste en tweede plek. De twee teams die daarin tegen elkaar stonden waren Kamphorst en Overvelde. Mooi detail hierbij is dat deze beide teams al vanaf het begin van het familievoetbal toernooi bij V en L mee strijden! Team Overvelde ging er dus met de eerste plek vandoor! Op twee eindigde Kamphorst ,drie en vier waren team Anders en team Drost. De sportiviteitsprijs ging deze keer naar team Ganzevles.Ook dit was weer een geslaagde dag in de Vecht, allemaal georganiseerd door Sv V en L. En dan volgt komend weekend nog de seizoensafsluiting voor de jeugd met het alom bekende voetbalkamp waar iedereen enorm veel zin in heeft!

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 06-06-2017 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer