Onze sponsors

Profile Hafkamp
Ten Have Metaalwerken
WeteringseBroek.NL
BW & S
Installatietechniek de Vecht
Garage de Vecht
Konstruktiebedrijf van Straaten
BW & S
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BuyBay
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Boekhandel Oonk
Westrik Snacks
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kamphorst administraties
Kokkie Twello
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Slachterij Meijerink
Auto Wientjes
Kraam90
Urilift B.V.
Impression Vormgeving & Illustratie
Cafe de Vecht

Jurgen de Groot schutterskoning de Vecht !

vorige pagina

Afgelopen zaterdag was het weer zover, de jaarlijkse Pinksterfeesten in de Vecht bij Sv V en L. Dit jaar maar werd er s’middags al gestart met een gezellige, goedbezochte Pinkster braderie. Tijdens dit evenement vond er een sponsorloop voor het goede doel plaats. De kinderen liepen enorm veel rondjes om een kwart en een half voetbalveld voor Tour of Life, Prader Willi Fonds en jeugd Sv V en L! De avond  startte met het gebruikelijke vogelschieten om 20.00uur.Met een groot aantal deelnemers, ruim 40 ,en lekker weer, werd er goed geschoten want in en rap tempo kwamen de vleugels, de staart en de kop naar beneden. En binnen het uur was het Jurgen de Groot die de vogel verloste en het winnende schot afvuurde. Hij kreeg  natuurlijk van iedereen de felicitaties en een vat bier, met een voordeel voor iedereen, want Jurgen, eigenaar van zalencentrum en café De Groot, is een rappe tapper!! Daarna stroomde geleidelijk aan de tent vol en was het enorm gezellig met Barcode en Dj Bart. De Vecht kan zich na een geslaagd feestje opmaken voor dag 2, maandag tweede Pinksterdag , de 41 editie van het familievoetbal.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 06-06-2017 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer