Onze sponsors

Garage de Vecht
Urilift B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Auto Wientjes
Kokkie Twello
WeteringseBroek.NL
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Ten Have Metaalwerken
Installatietechniek de Vecht
BuyBay
Boekhandel Oonk
Konstruktiebedrijf van Straaten
BW & S
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kraam90
Cafe de Vecht
BW & S
Impression Vormgeving & Illustratie
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kamphorst administraties
Slachterij Meijerink
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Westrik Snacks
Profile Hafkamp

Jurgen de Groot schutterskoning de Vecht !

vorige pagina

Afgelopen zaterdag was het weer zover, de jaarlijkse Pinksterfeesten in de Vecht bij Sv V en L. Dit jaar maar werd er s’middags al gestart met een gezellige, goedbezochte Pinkster braderie. Tijdens dit evenement vond er een sponsorloop voor het goede doel plaats. De kinderen liepen enorm veel rondjes om een kwart en een half voetbalveld voor Tour of Life, Prader Willi Fonds en jeugd Sv V en L! De avond  startte met het gebruikelijke vogelschieten om 20.00uur.Met een groot aantal deelnemers, ruim 40 ,en lekker weer, werd er goed geschoten want in en rap tempo kwamen de vleugels, de staart en de kop naar beneden. En binnen het uur was het Jurgen de Groot die de vogel verloste en het winnende schot afvuurde. Hij kreeg  natuurlijk van iedereen de felicitaties en een vat bier, met een voordeel voor iedereen, want Jurgen, eigenaar van zalencentrum en café De Groot, is een rappe tapper!! Daarna stroomde geleidelijk aan de tent vol en was het enorm gezellig met Barcode en Dj Bart. De Vecht kan zich na een geslaagd feestje opmaken voor dag 2, maandag tweede Pinksterdag , de 41 editie van het familievoetbal.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 06-06-2017 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer