Onze sponsors

Cafe de Vecht
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Auto Wientjes
WeteringseBroek.NL
Urilift B.V.
Ten Have Metaalwerken
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Impression Vormgeving & Illustratie
Garage de Vecht
BW & S
Boekhandel Oonk
Installatietechniek de Vecht
Kraam90
Westrik Snacks
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kamphorst administraties
Slachterij Meijerink
BW & S
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kokkie Twello
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Profile Hafkamp
BuyBay

Mathijs geslaagd voor cursus scheidsrechter

vorige pagina

Vanuit de jeugdcommissie zijn we trots te kunnen melden dat Mathijs Buitenhuis de opleiding tot verenigingsscheidsrechter met succes heeft afgerond. De opleiding bestond uit vier bijeenkomsten van 3 uur. Daarnaast moest Mathijs minimaal vier stagewedstrijden fluiten bij VenL onder begeleiding van een praktijkbegeleider. Ben Kamphorst was de praktijkbegeleider van Mathijs. Mathijs heeft hard gewerkt voor dit prachtige resultaat en heeft voldaan aan alle voorwaarden om het diploma ‘Verenigingsscheidsrechter Veldvoetbal’ in ontvangst te kunnen nemen. Wij feliciteren Mathijs van harte met deze prestatie en hopen dat hij nog heel veel wedstrijden gaat fluiten voor VenL!

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 02-05-2017 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer