Onze sponsors

BW & S
Installatietechniek de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
BW & S
Auto Wientjes
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Konstruktiebedrijf van Straaten
Cafe de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Boekhandel Oonk
Kraam90
BuyBay
Urilift B.V.
Impression Vormgeving & Illustratie
Profile Hafkamp
Westrik Snacks
Kokkie Twello
Slachterij Meijerink
Kamphorst administraties
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Garage de Vecht
Ten Have Metaalwerken
WeteringseBroek.NL

Mathijs geslaagd voor cursus scheidsrechter

vorige pagina

Vanuit de jeugdcommissie zijn we trots te kunnen melden dat Mathijs Buitenhuis de opleiding tot verenigingsscheidsrechter met succes heeft afgerond. De opleiding bestond uit vier bijeenkomsten van 3 uur. Daarnaast moest Mathijs minimaal vier stagewedstrijden fluiten bij VenL onder begeleiding van een praktijkbegeleider. Ben Kamphorst was de praktijkbegeleider van Mathijs. Mathijs heeft hard gewerkt voor dit prachtige resultaat en heeft voldaan aan alle voorwaarden om het diploma ‘Verenigingsscheidsrechter Veldvoetbal’ in ontvangst te kunnen nemen. Wij feliciteren Mathijs van harte met deze prestatie en hopen dat hij nog heel veel wedstrijden gaat fluiten voor VenL!

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 02-05-2017 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer