Onze sponsors

Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kraam90
Ten Have Metaalwerken
BuyBay
Westrik Snacks
Boekhandel Oonk
Impression Vormgeving & Illustratie
Installatietechniek de Vecht
BW & S
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Cafe de Vecht
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BW & S
Konstruktiebedrijf van Straaten
WeteringseBroek.NL
Profile Hafkamp
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Urilift B.V.
Auto Wientjes
Kokkie Twello
Garage de Vecht
Kamphorst administraties
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Slachterij Meijerink

Mathijs geslaagd voor cursus scheidsrechter

vorige pagina

Vanuit de jeugdcommissie zijn we trots te kunnen melden dat Mathijs Buitenhuis de opleiding tot verenigingsscheidsrechter met succes heeft afgerond. De opleiding bestond uit vier bijeenkomsten van 3 uur. Daarnaast moest Mathijs minimaal vier stagewedstrijden fluiten bij VenL onder begeleiding van een praktijkbegeleider. Ben Kamphorst was de praktijkbegeleider van Mathijs. Mathijs heeft hard gewerkt voor dit prachtige resultaat en heeft voldaan aan alle voorwaarden om het diploma ‘Verenigingsscheidsrechter Veldvoetbal’ in ontvangst te kunnen nemen. Wij feliciteren Mathijs van harte met deze prestatie en hopen dat hij nog heel veel wedstrijden gaat fluiten voor VenL!

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 02-05-2017 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer