Onze sponsors

Impression Vormgeving & Illustratie
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BuyBay
Auto Wientjes
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kamphorst administraties
Installatietechniek de Vecht
Garage de Vecht
Kraam90
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Boekhandel Oonk
Urilift B.V.
BW & S
Kokkie Twello
BW & S
Cafe de Vecht
WeteringseBroek.NL
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Slachterij Meijerink
Westrik Snacks
Konstruktiebedrijf van Straaten
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Profile Hafkamp
Ten Have Metaalwerken

Mathijs geslaagd voor cursus scheidsrechter

vorige pagina

Vanuit de jeugdcommissie zijn we trots te kunnen melden dat Mathijs Buitenhuis de opleiding tot verenigingsscheidsrechter met succes heeft afgerond. De opleiding bestond uit vier bijeenkomsten van 3 uur. Daarnaast moest Mathijs minimaal vier stagewedstrijden fluiten bij VenL onder begeleiding van een praktijkbegeleider. Ben Kamphorst was de praktijkbegeleider van Mathijs. Mathijs heeft hard gewerkt voor dit prachtige resultaat en heeft voldaan aan alle voorwaarden om het diploma ‘Verenigingsscheidsrechter Veldvoetbal’ in ontvangst te kunnen nemen. Wij feliciteren Mathijs van harte met deze prestatie en hopen dat hij nog heel veel wedstrijden gaat fluiten voor VenL!

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 02-05-2017 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer