Onze sponsors

BuyBay
Impression Vormgeving & Illustratie
Westrik Snacks
Cafe de Vecht
Profile Hafkamp
Urilift B.V.
Slachterij Meijerink
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kokkie Twello
Ten Have Metaalwerken
Konstruktiebedrijf van Straaten
Auto Wientjes
Kamphorst administraties
Garage de Vecht
Boekhandel Oonk
Kraam90
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S
Installatietechniek de Vecht
WeteringseBroek.NL
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BW & S

Sport- en spelmiddag 2017

vorige pagina

Wat hebben we weer genoten van de sport- en spelmiddag bij VenL. Gelukkig viel het weer reuze mee vanmiddag en konden we met maar liefst 70 kinderen lekker buiten genieten van een partijtje voetbal, spelletjes, springkussen of zo maar lekker bouwen met mega grote legoblokken. Zonder deze kids geen sport- en spelmiddag. En heel fijn dat er altijd weer zoveel jongens en meisjes van onze ‘oudere jeugd’ zijn die willen helpen. Ook zonder hen geen sport- en spelmiddag. En dan vooral ook niet te vergeten ons trouwe barpersoneel, Dinie met behulp van Jannie en Corine. Dank jullie wel voor het verzorgen van de ranja en het bakken van héél véél frietjes! En dan hebben we ook nog de VenL Ondernemers. Dankzij hen hadden we dit jaar weer de mogelijkheid om spelletjes te huren. Een heel groot succes! Bedankt daarvoor! Neem gauw een kijkje in het foto album en geniet nog even van deze geslaagde middag. Tot volgend jaar!

Klik hier voor de foto's.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 28-04-2017 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer