Onze sponsors

Lucky Light Project Verlichting B.V.
BuyBay
Slachterij Meijerink
Boekhandel Oonk
Konstruktiebedrijf van Straaten
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Auto Wientjes
Kraam90
Westrik Snacks
Kamphorst administraties
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Ten Have Metaalwerken
Cafe de Vecht
Installatietechniek de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S
Garage de Vecht
Profile Hafkamp
Kokkie Twello
Urilift B.V.
BW & S
WeteringseBroek.NL
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Impression Vormgeving & Illustratie

Bizar artikel in de Stentor Deventer

vorige pagina

Na de ruime nederlaag die V en L op 9 april leed bij RDC plaatste de Stentor Deventer een artikel dat in de vette kop V en L ‘beschonken’ noemde, gebaseerd op uitspraken van de trainer van RDC. De teneur van het artikel was dat de mindere prestatie van V en L te wijten was aan overmatig alcoholgebruik, terwijl een groot deel van de selectie juist de avond ervoor weinig tot niet gedronken had omdat het hielp bij Lente Live om daarmee een extra centje voor de clubkas te verdienen. Terecht protesteerde Ben Kamphorst en kreeg per kerende mail excuses van RDC. Geen enkele club kan dit soort publiciteit gebruiken, en zeker niet als ze onterecht is.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 14-04-2017 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer