Onze sponsors

Slachterij Meijerink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kraam90
Auto Wientjes
Profile Hafkamp
BW & S
WeteringseBroek.NL
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Konstruktiebedrijf van Straaten
Installatietechniek de Vecht
Westrik Snacks
BW & S
Impression Vormgeving & Illustratie
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Garage de Vecht
Kokkie Twello
Cafe de Vecht
Urilift B.V.
Boekhandel Oonk
Kamphorst administraties
Ten Have Metaalwerken
BuyBay

Bizar artikel in de Stentor Deventer

vorige pagina

Na de ruime nederlaag die V en L op 9 april leed bij RDC plaatste de Stentor Deventer een artikel dat in de vette kop V en L ‘beschonken’ noemde, gebaseerd op uitspraken van de trainer van RDC. De teneur van het artikel was dat de mindere prestatie van V en L te wijten was aan overmatig alcoholgebruik, terwijl een groot deel van de selectie juist de avond ervoor weinig tot niet gedronken had omdat het hielp bij Lente Live om daarmee een extra centje voor de clubkas te verdienen. Terecht protesteerde Ben Kamphorst en kreeg per kerende mail excuses van RDC. Geen enkele club kan dit soort publiciteit gebruiken, en zeker niet als ze onterecht is.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 14-04-2017 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer