Onze sponsors

Profile Hafkamp
Impression Vormgeving & Illustratie
Installatietechniek de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Ten Have Metaalwerken
Urilift B.V.
Kamphorst administraties
WeteringseBroek.NL
Kokkie Twello
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BW & S
BuyBay
Slachterij Meijerink
Garage de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Auto Wientjes
Cafe de Vecht
BW & S
Westrik Snacks
Kraam90
Konstruktiebedrijf van Straaten
Boekhandel Oonk
Lucky Light Project Verlichting B.V.

Braderie en kleedjesmark Pinksterzaterdag

vorige pagina

Standhouders en kleedjesmarkt Pinksterzaterdag

Op Pinksterzaterdag, 3 juni 2017, organiseert sv V en L voor het eerst een braderie op het terrein van sv V en L. Voor deze braderie zijn wij op zoek naar standhouders die een kraampje willen bemannen met hun producten. Voor meer informatie en om aan te melden kunt u mailen naar braderiesvvenl@hotmail.com

Naast een braderie is er ook plek voor een kleedjesmarkt. Kinderen zijn welkom om speelgoed e.d. te verkopen op een eigen kleedje. Lijkt je het leuk om spulletjes te verkopen en zo een zakcentje te verdienen? Ook dan kun je mailen naar braderiesvvenl@hotmail.com

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 18-03-2017 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer