Onze sponsors

Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Westrik Snacks
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kamphorst administraties
Installatietechniek de Vecht
Boekhandel Oonk
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Urilift B.V.
BuyBay
Impression Vormgeving & Illustratie
Cafe de Vecht
Garage de Vecht
BW & S
Slachterij Meijerink
BW & S
Profile Hafkamp
WeteringseBroek.NL
Ten Have Metaalwerken
Kokkie Twello
Auto Wientjes
Kraam90
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken

Braderie en kleedjesmark Pinksterzaterdag

vorige pagina

Standhouders en kleedjesmarkt Pinksterzaterdag

Op Pinksterzaterdag, 3 juni 2017, organiseert sv V en L voor het eerst een braderie op het terrein van sv V en L. Voor deze braderie zijn wij op zoek naar standhouders die een kraampje willen bemannen met hun producten. Voor meer informatie en om aan te melden kunt u mailen naar braderiesvvenl@hotmail.com

Naast een braderie is er ook plek voor een kleedjesmarkt. Kinderen zijn welkom om speelgoed e.d. te verkopen op een eigen kleedje. Lijkt je het leuk om spulletjes te verkopen en zo een zakcentje te verdienen? Ook dan kun je mailen naar braderiesvvenl@hotmail.com

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 18-03-2017 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer