Onze sponsors

Kokkie Twello
Kamphorst administraties
BW & S
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kraam90
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Garage de Vecht
Slachterij Meijerink
Ten Have Metaalwerken
Cafe de Vecht
Konstruktiebedrijf van Straaten
BuyBay
Installatietechniek de Vecht
Urilift B.V.
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Profile Hafkamp
Boekhandel Oonk
BW & S
WeteringseBroek.NL
Impression Vormgeving & Illustratie
Auto Wientjes
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Westrik Snacks

Braderie en kleedjesmark Pinksterzaterdag

vorige pagina

Standhouders en kleedjesmarkt Pinksterzaterdag

Op Pinksterzaterdag, 3 juni 2017, organiseert sv V en L voor het eerst een braderie op het terrein van sv V en L. Voor deze braderie zijn wij op zoek naar standhouders die een kraampje willen bemannen met hun producten. Voor meer informatie en om aan te melden kunt u mailen naar braderiesvvenl@hotmail.com

Naast een braderie is er ook plek voor een kleedjesmarkt. Kinderen zijn welkom om speelgoed e.d. te verkopen op een eigen kleedje. Lijkt je het leuk om spulletjes te verkopen en zo een zakcentje te verdienen? Ook dan kun je mailen naar braderiesvvenl@hotmail.com

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 18-03-2017 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer