Onze sponsors

Ten Have Metaalwerken
Impression Vormgeving & Illustratie
Kokkie Twello
Cafe de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Westrik Snacks
Garage de Vecht
Slachterij Meijerink
Boekhandel Oonk
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kraam90
Kamphorst administraties
WeteringseBroek.NL
Profile Hafkamp
Lucky Light Project Verlichting B.V.
BW & S
Konstruktiebedrijf van Straaten
Installatietechniek de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
BW & S
Urilift B.V.
BuyBay
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Auto Wientjes

WORSTEN EN BALKENBRIJ ACTIE

vorige pagina

Zaterdag 14 januari vond de uitlevering plaats van de jaarlijkse actie verkoop worsten en balkenbrij. De spelers van de gehele jeugdafdeling hebben flink hun best gedaan om deze waar ‘aan de man/vrouw te brengen’. Dat heeft geresulteerd in de verkoop van zo’n 640 worsten en zo’n 460 kg balkenbrij. We hebben het vermoeden dat de hele Vecht en Beemte die dag of dat weekend in ieder geval óf balkenbrij óf worst op het menu had staan ;-) Dat kwam mooi uit, gezien de winterse omstandigheden.

Hiermee hebben we een fantastisch mooi bedrag opgehaald van zo rond de € 1500,- (!) wat gebruikt zal worden voor het jeugdkamp wat aan het eind van het seizoen plaatsvindt.

We willen graag alle verkopers bedanken voor hun inzet, de kopers voor het afnemen en zeker ook een extra bedankje voor de mensen die naast het kopen van worsten/balkenbrij een gulle vrijwillige bijdrage hebben gegeven.

Volgend jaar komen wij graag weer bij u langs! Voor nu: Eet smakelijk!

De Jeugd Commissie

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 17-01-2017 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer