Onze sponsors

Lucky Light Project Verlichting B.V.
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Konstruktiebedrijf van Straaten
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Impression Vormgeving & Illustratie
Urilift B.V.
Kraam90
Boekhandel Oonk
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S
Kamphorst administraties
BuyBay
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Profile Hafkamp
Cafe de Vecht
BW & S
Westrik Snacks
Ten Have Metaalwerken
Auto Wientjes
Garage de Vecht
WeteringseBroek.NL
Installatietechniek de Vecht
Slachterij Meijerink
Kokkie Twello

WORSTEN EN BALKENBRIJ ACTIE

vorige pagina

Zaterdag 14 januari vond de uitlevering plaats van de jaarlijkse actie verkoop worsten en balkenbrij. De spelers van de gehele jeugdafdeling hebben flink hun best gedaan om deze waar ‘aan de man/vrouw te brengen’. Dat heeft geresulteerd in de verkoop van zo’n 640 worsten en zo’n 460 kg balkenbrij. We hebben het vermoeden dat de hele Vecht en Beemte die dag of dat weekend in ieder geval óf balkenbrij óf worst op het menu had staan ;-) Dat kwam mooi uit, gezien de winterse omstandigheden.

Hiermee hebben we een fantastisch mooi bedrag opgehaald van zo rond de € 1500,- (!) wat gebruikt zal worden voor het jeugdkamp wat aan het eind van het seizoen plaatsvindt.

We willen graag alle verkopers bedanken voor hun inzet, de kopers voor het afnemen en zeker ook een extra bedankje voor de mensen die naast het kopen van worsten/balkenbrij een gulle vrijwillige bijdrage hebben gegeven.

Volgend jaar komen wij graag weer bij u langs! Voor nu: Eet smakelijk!

De Jeugd Commissie

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 17-01-2017 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer