Onze sponsors

BW & S
Urilift B.V.
Kokkie Twello
Kraam90
Auto Wientjes
Profile Hafkamp
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Boekhandel Oonk
Slachterij Meijerink
BW & S
Impression Vormgeving & Illustratie
Westrik Snacks
Kamphorst administraties
Konstruktiebedrijf van Straaten
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
BuyBay
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Garage de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Cafe de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
WeteringseBroek.NL
Installatietechniek de Vecht
Ten Have Metaalwerken

4 tegen 4 op 15 december met super 3e helft

vorige pagina

Voor alle senior leden die mee willen doen.

Donderdag 15 december organiseren de trainers en begeleiding van de seniorenteams een individueel 4 tegen 4 toernooi. Een training voor zowel mannen als vrouwen, jonge en minder jonge leden, talenten en mindere talenten, spelers van heren 1, heren 2, heren 3 en heren 4, speelsters van dames 1, dames 2 en veterinnen, iedereen is welkom.  Aanvang is 19.30 uur en dan willen we ook graag beginnen met ons eerste wedstrijdje. Een warming up is altijd goed maar ditmaal laten wij dat aan een ieder zelf over.
Gezien de opkomst de laatste weken rekenen we op ongeveer 50 personen. Het is de bedoeling dat iedereen vooraf zijn naam op een flapover zet welke in de kleedkamergang zal staan die avond. Aan de hand van deze lijst maken wij de teamindelingen voor iedere wedstrijd bekend. Wij spelen 4 wedstrijdjes van 15 minuten. Bij iedere wedstrijd zal een trainer staan die in geval van discussie het laatste woord heeft.

Na afloop is de bedoeling dat de schuifwand in de kantine open gaat want tegen een kleine vergoeding van 5 euro zal er een stampotbuffet zijn. Deze zal worden klaar gemaakt door enkele veterinnen. U krijgt daarbij 1 consumptie.

Tevens zal dan bekend worden gemaakt wie de meeste punten en het beste doelsaldo heeft. Met andere woorden die speler of speelster krijgt de eeuwige titel “4 tegen 4 speler V en L 2016
Dat is nog niet alles ook zal er dan bekend worden gemaakt wie de speelster van de maand november/december is geworden.

Al met al moet het een mooie trainingsavond worden met een super derde helft.

Nico Nijhof
Dick voor de Poorte
Gerrit Wagenvoort en
Martin Overvelde

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 29-11-2016 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer