Onze sponsors

BuyBay
BW & S
Boekhandel Oonk
Cafe de Vecht
Slachterij Meijerink
WeteringseBroek.NL
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Impression Vormgeving & Illustratie
Ten Have Metaalwerken
BW & S
Kraam90
Auto Wientjes
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kamphorst administraties
Profile Hafkamp
Urilift B.V.
Garage de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Westrik Snacks
Konstruktiebedrijf van Straaten
Installatietechniek de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kokkie Twello

Lieke Hopman eerste Speelster van de Maand

vorige pagina

Na een training waar maar liefst 17 speelsters aanwezig waren werd in de kantine de 1e speelster van de maand bekend gemaakt. Zelfs de zwangere Sharon Casteel was daar helemaal vanuit haar klushuis in Schalkhaar naar de Vecht gekomen. Omdat er spelers van de herenselectie en de bargenoten aanwezig waren werd eerst door Dick voor de Poorte verteld waarom deze verkiezing gehouden wordt.Op de eerste plaats is het doel meer mensen naar de kantine te trekken. het tweede doel is om het gezellige en enthouisiaste damesteam nog fanatieker en enthousiaster te maken. Het derde doel is om te proberen V en L nog meer in de spotlights te zetten. Door Dick werden de scores op de verschillende onderdelen doorgenomen. De trainingscopmpetitie werd gewonnen door 4 dames die gelijk eindigden in de afgelopen maanden. Dat zijn, Monique Streppel, Esmay Schimmel, Jolijn Overvelde en Celester Keizer. Op het onderdeel techniek wonnen Laura Bouwmeester en Linda Casteel. De conditie van Lieke Hopman bleek het best te zijn van alle dames. Jolijn Overvelde en Evelien Gerritsen sloegen slechts een training over en wisten dit klassement te winnen. Het laatste klassement maar zeker niet de m inst belangrijke namelijk zelfwerkzaamheid werd gewonnen door Esmay Schimmel. Zij traint iedere zaterdagmorgen de minipupillen van V en L.

Al deze klassementen werden bij elkaar opgeteld en daardoor kwam de volgende top 3 tot stand. Derde werd spits Femke Koldenhof, tweede werd de mid-mid Laura Bouwmeester en winnares werd de linker middenveldster van het team Lieke Hopman. Zij ontving een waardebon welke aangeboden werd door Kamphorst administratie en Weteringsebroek.nl. Ook kreeg ze een bloemetje van trainer Dick voor de Poorte en Leider Martin Overvelde. Deze stand wordt meegenomen naar het eind van het seizoen wanneer de speelster van het jaar bekend zal worden gemaakt. Nu gaan de tellers weer op 0 om op 5 november de volgende speelster van de maand bekend te maken. Het bleef nog lang gezellig in de kantine die deze donderdagavond beter gevuld was dan de voorgaande clubavonden.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 01-10-2016 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer