Onze sponsors

Cafe de Vecht
Kamphorst administraties
Westrik Snacks
Installatietechniek de Vecht
Impression Vormgeving & Illustratie
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Boekhandel Oonk
Kokkie Twello
Konstruktiebedrijf van Straaten
Slachterij Meijerink
Kraam90
Auto Wientjes
BuyBay
Garage de Vecht
WeteringseBroek.NL
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Urilift B.V.
BW & S
Profile Hafkamp
BW & S
Ten Have Metaalwerken
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink

Schutterskoning de Vecht Jurjen Achterkamp!

vorige pagina

Zaterdag 14 mei was het weer zover, de jaarlijkse Pinksterfeesten in de Vecht bij Sv V en L. Dit jaar maar één avond want vanwege de nog lopende competitie wordt het jaarlijkse familie voetbal, normaal op Pinkstermaandag gespeeld, verplaatst naar zondag 29 mei.
Met regen, en bijna de helft minder in graden temperatuur dan met het vorige feest Dauwstappen, begon een dikke dertig deelnemers om 20.00 uur aan het vogelschieten. Tegelijk met het eerste schot was het voor de beste schutter van vorig jaar, Martin Dieker al raak…de kop was eraf! En ook redelijk snel volgden de vleugels, maar de rest liet nogal lang op zich wachten en het was er al zo koud. Tegen kwart over tien viel dan toch eindelijk het laatste beslissende schot en de romp werd afgeschoten door Jurjen Achterkamp, die later in de tent werd gehuldigd tot nieuwe schutterskoning 2016 .De prijs, een vat bier, lieten velen zich wel smaken al moesten ze in de tent nog wel even opwarmen. Maar dit was al gauw het geval met de band X- Static, en huis DJ Bart vd Linde die er samen met alle bezoekers weer een mooi feestje van wisten te maken.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 12-06-2016 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer