Onze sponsors

WeteringseBroek.NL
Ten Have Metaalwerken
Boekhandel Oonk
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
Konstruktiebedrijf van Straaten
Installatietechniek de Vecht
Westrik Snacks
Kraam90
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kokkie Twello
Profile Hafkamp
Slachterij Meijerink
Cafe de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Urilift B.V.
BW & S
Auto Wientjes
BuyBay
Kamphorst administraties
Impression Vormgeving & Illustratie
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Garage de Vecht

Schutterskoning de Vecht Jurjen Achterkamp!

vorige pagina

Zaterdag 14 mei was het weer zover, de jaarlijkse Pinksterfeesten in de Vecht bij Sv V en L. Dit jaar maar één avond want vanwege de nog lopende competitie wordt het jaarlijkse familie voetbal, normaal op Pinkstermaandag gespeeld, verplaatst naar zondag 29 mei.
Met regen, en bijna de helft minder in graden temperatuur dan met het vorige feest Dauwstappen, begon een dikke dertig deelnemers om 20.00 uur aan het vogelschieten. Tegelijk met het eerste schot was het voor de beste schutter van vorig jaar, Martin Dieker al raak…de kop was eraf! En ook redelijk snel volgden de vleugels, maar de rest liet nogal lang op zich wachten en het was er al zo koud. Tegen kwart over tien viel dan toch eindelijk het laatste beslissende schot en de romp werd afgeschoten door Jurjen Achterkamp, die later in de tent werd gehuldigd tot nieuwe schutterskoning 2016 .De prijs, een vat bier, lieten velen zich wel smaken al moesten ze in de tent nog wel even opwarmen. Maar dit was al gauw het geval met de band X- Static, en huis DJ Bart vd Linde die er samen met alle bezoekers weer een mooi feestje van wisten te maken.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 12-06-2016 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer