Onze sponsors

Impression Vormgeving & Illustratie
Garage de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Auto Wientjes
Kraam90
Profile Hafkamp
Kamphorst administraties
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Cafe de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Boekhandel Oonk
Installatietechniek de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
WeteringseBroek.NL
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kokkie Twello
Westrik Snacks
Urilift B.V.
Slachterij Meijerink
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BuyBay
BW & S
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S

Sport- en spelmiddag

vorige pagina

Wat hebben we weer genoten van de sport- en spelmiddag bij V en L. Onder een stralende zon was het genieten voor 65 kinderen van een partijtje voetbal, spelletjes, springkussen of zo maar lekker bouwen met mega grote legoblokken. Zonder deze kids geen sport- en spelmiddag. En heel fijn dat er altijd weer zoveel jongens en meisjes van onze ‘oudere jeugd’ zijn die willen helpen. Ook zonder hen geen sport- en spelmiddag. En dan vooral ook niet te vergeten ons trouwe barpersoneel, Dinie met behulp van Corine en Moniek, dank jullie wel voor het verzorgen van de ranja en het bakken van héél véél frietjes! En dan hebben we ook nog de V en L Ondernemers. Dankzij hen hadden we de mogelijkheid om dit jaar spelletjes te huren. Een heel groot succes! Bedankt daarvoor!  Tot volgend jaar!

Fotoalbum 1

Fotoalbum 2

 

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 09-05-2016 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer