Onze sponsors

Auto Wientjes
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
Kraam90
Slachterij Meijerink
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Garage de Vecht
Installatietechniek de Vecht
Kamphorst administraties
Konstruktiebedrijf van Straaten
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Boekhandel Oonk
Cafe de Vecht
WeteringseBroek.NL
Profile Hafkamp
BW & S
Kokkie Twello
Westrik Snacks
Ten Have Metaalwerken
Impression Vormgeving & Illustratie
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Urilift B.V.
BuyBay

Familievoetbal toernooi op 29 mei 2016

vorige pagina

Op sportpark ’t Hul wordt ieder jaar het in de wijde regio bekende familievoetbal toernooi voor elftallen georganiseerd.  Traditioneel wordt dit toernooi op Tweede Pinksterdag gehouden. Gezien het door de KNVB ingeplande volledige competitie programma, voor zowel de standaard als lagere elftallen, heeft s.v. V en L besloten het familievoetbal toernooi dit jaar niet op Tweede Pinksterdag te organiseren.
Het familievoetbal toernooi zal dit jaar voor de 40ste keer gehouden worden op zondag 29 mei 2016. De deelnemende families van het afgelopen jaar zullen binnenkort een uitnodiging ontvangen. Nieuwe families kunnen zich aanmelden via het algemene e-mail adres van s.v. V en L (secretaris@svvenl.nl). Het programma van deze dag zal t.z.t. op de website van s.v. V en L gepubliceerd worden.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 18-02-2016 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer