Onze sponsors

Impression Vormgeving & Illustratie
BuyBay
Auto Wientjes
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Cafe de Vecht
BW & S
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kraam90
Installatietechniek de Vecht
Slachterij Meijerink
Urilift B.V.
Ten Have Metaalwerken
Boekhandel Oonk
WeteringseBroek.NL
Garage de Vecht
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kokkie Twello
BW & S
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Profile Hafkamp
Westrik Snacks
Kamphorst administraties
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink

Familievoetbal toernooi op 29 mei 2016

vorige pagina

Op sportpark ’t Hul wordt ieder jaar het in de wijde regio bekende familievoetbal toernooi voor elftallen georganiseerd.  Traditioneel wordt dit toernooi op Tweede Pinksterdag gehouden. Gezien het door de KNVB ingeplande volledige competitie programma, voor zowel de standaard als lagere elftallen, heeft s.v. V en L besloten het familievoetbal toernooi dit jaar niet op Tweede Pinksterdag te organiseren.
Het familievoetbal toernooi zal dit jaar voor de 40ste keer gehouden worden op zondag 29 mei 2016. De deelnemende families van het afgelopen jaar zullen binnenkort een uitnodiging ontvangen. Nieuwe families kunnen zich aanmelden via het algemene e-mail adres van s.v. V en L (secretaris@svvenl.nl). Het programma van deze dag zal t.z.t. op de website van s.v. V en L gepubliceerd worden.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 18-02-2016 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer