Onze sponsors

Boekhandel Oonk
Ten Have Metaalwerken
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Westrik Snacks
Impression Vormgeving & Illustratie
Kamphorst administraties
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Slachterij Meijerink
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
WeteringseBroek.NL
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kokkie Twello
Kraam90
BW & S
Konstruktiebedrijf van Straaten
Profile Hafkamp
Installatietechniek de Vecht
BW & S
Auto Wientjes
Garage de Vecht
Cafe de Vecht
Urilift B.V.
BuyBay

Familievoetbal toernooi op 29 mei 2016

vorige pagina

Op sportpark ’t Hul wordt ieder jaar het in de wijde regio bekende familievoetbal toernooi voor elftallen georganiseerd.  Traditioneel wordt dit toernooi op Tweede Pinksterdag gehouden. Gezien het door de KNVB ingeplande volledige competitie programma, voor zowel de standaard als lagere elftallen, heeft s.v. V en L besloten het familievoetbal toernooi dit jaar niet op Tweede Pinksterdag te organiseren.
Het familievoetbal toernooi zal dit jaar voor de 40ste keer gehouden worden op zondag 29 mei 2016. De deelnemende families van het afgelopen jaar zullen binnenkort een uitnodiging ontvangen. Nieuwe families kunnen zich aanmelden via het algemene e-mail adres van s.v. V en L (secretaris@svvenl.nl). Het programma van deze dag zal t.z.t. op de website van s.v. V en L gepubliceerd worden.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 18-02-2016 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer