Onze sponsors

Urilift B.V.
Cafe de Vecht
BuyBay
Boekhandel Oonk
BW & S
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kamphorst administraties
Profile Hafkamp
Installatietechniek de Vecht
Kraam90
Slachterij Meijerink
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
WeteringseBroek.NL
Ten Have Metaalwerken
Auto Wientjes
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
BW & S
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Konstruktiebedrijf van Straaten
Garage de Vecht
Impression Vormgeving & Illustratie
Westrik Snacks
Kokkie Twello
Lucky Light Project Verlichting B.V.

sv V en L akkoord met trainer Nico Nijhof

vorige pagina

Vanaf seizoen 2016-2017 zal Nico Nijhof het eerste elftal van sv V en L  gaan trainen en begeleiden tijdens de wedstrijden. Afgelopen week zijn zij dit overeengekomen en op de nieuwjaarsreceptie op zondag 3 januari 2016 wordt het nieuwe contract door beide partijen ondertekend. Nijhof volgt Marc Mölder op als hoofdtrainer en was hiervoor actief als trainer /coach van de junioren van VV Activia en daarvoor was hij twee jaar verantwoordelijk voor het tweede elftal van deze club. Wij hopen op een vruchtbare samenwerking

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 20-12-2015 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer