Onze sponsors

Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Boekhandel Oonk
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
Profile Hafkamp
WeteringseBroek.NL
Auto Wientjes
BW & S
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kraam90
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Ten Have Metaalwerken
Slachterij Meijerink
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Konstruktiebedrijf van Straaten
Westrik Snacks
Kamphorst administraties
Urilift B.V.
Cafe de Vecht
Kokkie Twello
Impression Vormgeving & Illustratie
Garage de Vecht
Installatietechniek de Vecht
BuyBay

sv V en L akkoord met trainer Nico Nijhof

vorige pagina

Vanaf seizoen 2016-2017 zal Nico Nijhof het eerste elftal van sv V en L  gaan trainen en begeleiden tijdens de wedstrijden. Afgelopen week zijn zij dit overeengekomen en op de nieuwjaarsreceptie op zondag 3 januari 2016 wordt het nieuwe contract door beide partijen ondertekend. Nijhof volgt Marc Mölder op als hoofdtrainer en was hiervoor actief als trainer /coach van de junioren van VV Activia en daarvoor was hij twee jaar verantwoordelijk voor het tweede elftal van deze club. Wij hopen op een vruchtbare samenwerking

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 20-12-2015 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer