Onze sponsors

Profile Hafkamp
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Auto Wientjes
Kamphorst administraties
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Konstruktiebedrijf van Straaten
Garage de Vecht
Installatietechniek de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Kokkie Twello
Boekhandel Oonk
BuyBay
Urilift B.V.
WeteringseBroek.NL
Westrik Snacks
Slachterij Meijerink
Lucky Light Project Verlichting B.V.
BW & S
BW & S
Kraam90
Cafe de Vecht
Impression Vormgeving & Illustratie
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken

Locatie gebruik loopladders

vorige pagina

Beste leiders en trainers,

Gedurende de zomerperiode is er flink geïnvesteerd door s.v. V en L om het trainingsveld en de speelvelden weer in goede conditie te brengen. Om onze velden zolang mogelijk op dit kwaliteitsniveau te behouden, willen we zo veel mogelijk schade trachten te voorkomen. Derhalve hierbij onderstaand verzoek.

De inzet van loopladders bij de start van trainingen en voorbereiding op wedstrijden is een prima ontwikkeling om meer aandacht aan (loop) techniek te schenken. Doch blijkt uit de praktijk dat op de plek waar deze training met loopladders heeft plaatsgevonden, er aanzienlijke directe schade wordt toegebracht aan de nieuwe grasmat.

Daarom namens de heren van het veldonderhoud (Frans Leerkes, Willie Klumper, Ben Kamphorst vanuit bestuur) hierbij het vriendelijke doch dringende verzoek de inzet van loopladders buiten de lijnen van de speelvelden toe te passen. Voor wat betreft het trainingsveld zo veel mogelijk aan de buitenzijde (zijde schuur/begraafplaats) en zoveel mogelijk de plek afwisselen, zodat de grasmat de gelegenheid krijgt om weer tijdig te herstellen.

Met deze werkafspraak kunnen we dit voetbalseizoen zo lang mogelijk genieten van de alom bekende kwalitatief goede V en L trainings- als speelvelden.

Dank voor uw medewerking. Wij wensen u allen een sportief en succesvol voetbalseizoen toe.

Team veldonderhoud s.v. V en L.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 27-08-2015 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer