Onze sponsors

Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BuyBay
Profile Hafkamp
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Ten Have Metaalwerken
Urilift B.V.
BW & S
Slachterij Meijerink
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kraam90
Impression Vormgeving & Illustratie
Westrik Snacks
Cafe de Vecht
Kamphorst administraties
Garage de Vecht
WeteringseBroek.NL
Konstruktiebedrijf van Straaten
Boekhandel Oonk
Installatietechniek de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kokkie Twello
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S
Auto Wientjes

Nieuwe biertap in kantine!

vorige pagina

Zoals misschien sommigen al hebben gezien, en wellicht ook van geproefd, is er een nieuwe biertap installatie aangelegd. Dit was noodzakelijk omdat er de laatste tijd meer klachten kwamen over vreemde smaakjes aan het gele vocht, maar  niet minder belangrijk, het geheel energie zuiniger kon.

Het bestuur heeft zich samen met leverancier Heineken over dit vraagstuk gebogen en de verschillende mogelijkheden afgewogen. Het overschakelen op flesjes bier behoorde ook tot de mogelijkheden, maar was koeltechnisch in onze kantine niet haalbaar.

Deze nieuwe installatie is gelijk gebruiksklaar, hoeft dus niet meer doorgespoeld te worden  vooraf en na afloop, wat enorm veel bier bespaart. Ook zijn dit kleinere fusten, en een maand houdbaar; nou, dan zijn ze wel leeg!

Het geheel is veel energie zuiniger, en wat heel erg fijn is….het kost de vereniging niets. 

Het bestuur.

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Foto 2

Afbeelding 2

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 26-08-2015 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer