Onze sponsors

BuyBay
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Boekhandel Oonk
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kraam90
WeteringseBroek.NL
Ten Have Metaalwerken
Kamphorst administraties
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Impression Vormgeving & Illustratie
Garage de Vecht
Slachterij Meijerink
Profile Hafkamp
Auto Wientjes
Konstruktiebedrijf van Straaten
BW & S
Cafe de Vecht
Installatietechniek de Vecht
Westrik Snacks
BW & S
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kokkie Twello
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Urilift B.V.

Nieuwe biertap in kantine!

vorige pagina

Zoals misschien sommigen al hebben gezien, en wellicht ook van geproefd, is er een nieuwe biertap installatie aangelegd. Dit was noodzakelijk omdat er de laatste tijd meer klachten kwamen over vreemde smaakjes aan het gele vocht, maar  niet minder belangrijk, het geheel energie zuiniger kon.

Het bestuur heeft zich samen met leverancier Heineken over dit vraagstuk gebogen en de verschillende mogelijkheden afgewogen. Het overschakelen op flesjes bier behoorde ook tot de mogelijkheden, maar was koeltechnisch in onze kantine niet haalbaar.

Deze nieuwe installatie is gelijk gebruiksklaar, hoeft dus niet meer doorgespoeld te worden  vooraf en na afloop, wat enorm veel bier bespaart. Ook zijn dit kleinere fusten, en een maand houdbaar; nou, dan zijn ze wel leeg!

Het geheel is veel energie zuiniger, en wat heel erg fijn is….het kost de vereniging niets. 

Het bestuur.

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Foto 2

Afbeelding 2

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 26-08-2015 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer