Onze sponsors

WeteringseBroek.NL
Westrik Snacks
Kokkie Twello
Impression Vormgeving & Illustratie
Lucky Light Project Verlichting B.V.
BuyBay
Installatietechniek de Vecht
Cafe de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Profile Hafkamp
BW & S
Garage de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S
Urilift B.V.
Slachterij Meijerink
Auto Wientjes
Kamphorst administraties
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Boekhandel Oonk
Kraam90
Konstruktiebedrijf van Straaten
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken

Nieuwe biertap in kantine!

vorige pagina

Zoals misschien sommigen al hebben gezien, en wellicht ook van geproefd, is er een nieuwe biertap installatie aangelegd. Dit was noodzakelijk omdat er de laatste tijd meer klachten kwamen over vreemde smaakjes aan het gele vocht, maar  niet minder belangrijk, het geheel energie zuiniger kon.

Het bestuur heeft zich samen met leverancier Heineken over dit vraagstuk gebogen en de verschillende mogelijkheden afgewogen. Het overschakelen op flesjes bier behoorde ook tot de mogelijkheden, maar was koeltechnisch in onze kantine niet haalbaar.

Deze nieuwe installatie is gelijk gebruiksklaar, hoeft dus niet meer doorgespoeld te worden  vooraf en na afloop, wat enorm veel bier bespaart. Ook zijn dit kleinere fusten, en een maand houdbaar; nou, dan zijn ze wel leeg!

Het geheel is veel energie zuiniger, en wat heel erg fijn is….het kost de vereniging niets. 

Het bestuur.

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Foto 2

Afbeelding 2

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 26-08-2015 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer