Onze sponsors

BW & S
Kokkie Twello
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Konstruktiebedrijf van Straaten
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Slachterij Meijerink
Kraam90
BW & S
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Installatietechniek de Vecht
WeteringseBroek.NL
Kamphorst administraties
Westrik Snacks
Auto Wientjes
Garage de Vecht
Impression Vormgeving & Illustratie
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Boekhandel Oonk
Ten Have Metaalwerken
Cafe de Vecht
Urilift B.V.
Profile Hafkamp
BuyBay

Nieuwe biertap in kantine!

vorige pagina

Zoals misschien sommigen al hebben gezien, en wellicht ook van geproefd, is er een nieuwe biertap installatie aangelegd. Dit was noodzakelijk omdat er de laatste tijd meer klachten kwamen over vreemde smaakjes aan het gele vocht, maar  niet minder belangrijk, het geheel energie zuiniger kon.

Het bestuur heeft zich samen met leverancier Heineken over dit vraagstuk gebogen en de verschillende mogelijkheden afgewogen. Het overschakelen op flesjes bier behoorde ook tot de mogelijkheden, maar was koeltechnisch in onze kantine niet haalbaar.

Deze nieuwe installatie is gelijk gebruiksklaar, hoeft dus niet meer doorgespoeld te worden  vooraf en na afloop, wat enorm veel bier bespaart. Ook zijn dit kleinere fusten, en een maand houdbaar; nou, dan zijn ze wel leeg!

Het geheel is veel energie zuiniger, en wat heel erg fijn is….het kost de vereniging niets. 

Het bestuur.

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Foto 2

Afbeelding 2

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 26-08-2015 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer