Onze sponsors

Konstruktiebedrijf van Straaten
Cafe de Vecht
Garage de Vecht
BuyBay
Impression Vormgeving & Illustratie
BW & S
Slachterij Meijerink
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Profile Hafkamp
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Installatietechniek de Vecht
Westrik Snacks
Kokkie Twello
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kraam90
BW & S
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Boekhandel Oonk
Kamphorst administraties
WeteringseBroek.NL
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Auto Wientjes
Urilift B.V.
Ten Have Metaalwerken

Ben Weijenbarg is gestopt

vorige pagina

Na een verkeersongeluk in het najaar bleef Ben Weijenbarg last houden van een slepende schouderblessure. Hij moest dan ook al geruime tijd de trainingen en het coachen van de dameselftallen aan zich voorbij laten gaan.
Binnenkort zal Ben geopereerd moeten worden, maar het is nog niet bekend wanneer dat gaat gebeuren. Na de operatie zal hij nog een tijdje moeten revalideren dus is het nog niet te voorspellen wanneer hij in staat zou zijn om terug te keren als trainer.
Ben draagt V en L een warm hart toe en hij heeft dan ook besloten per direct te stoppen en zijn contract in te leveren. Het bestuur en de TC zijn Ben hiervoor dankbaar en zijn blij dat er nu duidelijkheid in de situatie is.
Te zijner tijd zal er op gepaste wijze afscheid van Ben genomen worden als trainer.
Martin Overvelde is bereid gevonden het lopende seizoen af te maken als trainer op woensdag en coach van dames 1 bij de wedstrijden. Op maandagavond zal Eduard van den Beld de training verzorgen.
 

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 18-02-2011 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer