Onze sponsors

Boekhandel Oonk
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Installatietechniek de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Konstruktiebedrijf van Straaten
Impression Vormgeving & Illustratie
Kokkie Twello
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BW & S
BuyBay
Lucky Light Project Verlichting B.V.
BW & S
Garage de Vecht
Kraam90
Kamphorst administraties
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Urilift B.V.
Auto Wientjes
Cafe de Vecht
Profile Hafkamp
Slachterij Meijerink
WeteringseBroek.NL
Westrik Snacks

Sport- en Spelmiddag afgebroken vanwege het weer

vorige pagina

Sport- en Spelmiddag afgebroken door regen- en onweersbuien!

Het was spannend vandaag op Sportpark ’t Hul. Blijft het droog of blijft het niet droog?! Vandaag was namelijk de traditionele spelletjesmiddag die elke meivakantie wordt georganiseerd. Tijdens het opbouwen vanochtend moesten we alle zeilen bijzetten om de wind(vlagen) te trotseren. Maar gelukkig scheen de zon regelmatig en bleef het droog. Maar liefst 70 kinderen van de basisscholen uit o.a. De Beemte en De Vecht (en gasten van buiten genoemde plaatsen) verzamelden zich om 13.30 uur bij V en L. Na een welkomstwoordje verspreidden de kinderen met begeleiders zich in groepjes om zich uit te leven in onderlinge wedstrijdjes voetbal en allerlei andere spelletjes waaronder flessenvoetbal, penalty schieten, zaklopen, skippyballenrace en natte sponzen gooien. Er was ook een springkussen. De jongens en de meisjes konden zich heerlijk uitleven tot ongeveer 15 uur. Toen barstte het slechte weer los. Gauw naar binnen voor ranja en een snoepje. Toen de lucht enigszins geklaard was, zijn we snel weer naar buiten gegaan. Maar helaas was dat maar van korte duur. Weer barstte het slechte weer los maar nu vergezeld van onweer. Gauw weer naar binnen. Daar hebben we besloten de middag niet meer voort te zetten buiten. De kinderen hebben toen allemaal hun buiken gevuld met frietjes en een frikandel . Ondanks het abrupte einde van de spelletjesmiddag was het een hele gezellige boel op Sportpark ’t Hul.

Nogmaals iedereen die heeft geholpen om deze middag tot een succes te maken: enorm bedankt voor jullie hulp! Hopelijk weer tot volgend jaar allemaal!

vorige pagina

Fotoalbum

Klik hier om de foto's bij deze pagina te bekijken

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 07-05-2015 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer