Onze sponsors

Lucky Light Project Verlichting B.V.
Installatietechniek de Vecht
Profile Hafkamp
Kokkie Twello
BuyBay
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Konstruktiebedrijf van Straaten
Westrik Snacks
Ten Have Metaalwerken
Slachterij Meijerink
Kraam90
Boekhandel Oonk
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Impression Vormgeving & Illustratie
Auto Wientjes
BW & S
Urilift B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
WeteringseBroek.NL
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kamphorst administraties
Cafe de Vecht
Garage de Vecht

V en L gaat twitteren

vorige pagina

V en L gaat vanaf 1 mei vooral de voetbal gerelateerde gebeurtenissen via tweets bekend maken aan de volgers. Onder andere de uitslagen van de wedstrijden van alle teams en de tussenstanden van V en L 1 en V en L DA1. Ook zullen de door V en L georganiseerde evenementen via twitter bekend gemaakt worden.

U kunt de V en L tweets volgen door zelf een twitter account aan te maken (indien u die nog niet heeft) en sv V en L (@svvenl) te volgen. Heeft u geen Twitter account kunt u de tweets ook volgen op de website van V en L. Op de home pagina worden vanaf vrijdag de laatste tweets van de V en L account getoond.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 29-04-2015 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer