Onze sponsors

Ten Have Metaalwerken
Garage de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kraam90
BW & S
Profile Hafkamp
BW & S
Impression Vormgeving & Illustratie
Westrik Snacks
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Kamphorst administraties
BuyBay
Slachterij Meijerink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Boekhandel Oonk
Kokkie Twello
Auto Wientjes
Cafe de Vecht
Urilift B.V.
Konstruktiebedrijf van Straaten
Installatietechniek de Vecht
WeteringseBroek.NL
Lucky Light Project Verlichting B.V.

V en L gaat twitteren

vorige pagina

V en L gaat vanaf 1 mei vooral de voetbal gerelateerde gebeurtenissen via tweets bekend maken aan de volgers. Onder andere de uitslagen van de wedstrijden van alle teams en de tussenstanden van V en L 1 en V en L DA1. Ook zullen de door V en L georganiseerde evenementen via twitter bekend gemaakt worden.

U kunt de V en L tweets volgen door zelf een twitter account aan te maken (indien u die nog niet heeft) en sv V en L (@svvenl) te volgen. Heeft u geen Twitter account kunt u de tweets ook volgen op de website van V en L. Op de home pagina worden vanaf vrijdag de laatste tweets van de V en L account getoond.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 29-04-2015 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer