Onze sponsors

Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Ten Have Metaalwerken
Kamphorst administraties
BuyBay
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Cafe de Vecht
Garage de Vecht
Auto Wientjes
Urilift B.V.
Konstruktiebedrijf van Straaten
Boekhandel Oonk
Kokkie Twello
Impression Vormgeving & Illustratie
Slachterij Meijerink
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
BW & S
Installatietechniek de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
WeteringseBroek.NL
BW & S
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kraam90
Westrik Snacks
Profile Hafkamp

V en L gaat twitteren

vorige pagina

V en L gaat vanaf 1 mei vooral de voetbal gerelateerde gebeurtenissen via tweets bekend maken aan de volgers. Onder andere de uitslagen van de wedstrijden van alle teams en de tussenstanden van V en L 1 en V en L DA1. Ook zullen de door V en L georganiseerde evenementen via twitter bekend gemaakt worden.

U kunt de V en L tweets volgen door zelf een twitter account aan te maken (indien u die nog niet heeft) en sv V en L (@svvenl) te volgen. Heeft u geen Twitter account kunt u de tweets ook volgen op de website van V en L. Op de home pagina worden vanaf vrijdag de laatste tweets van de V en L account getoond.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 29-04-2015 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer