Onze sponsors

WeteringseBroek.NL
BW & S
Urilift B.V.
Konstruktiebedrijf van Straaten
Auto Wientjes
Kraam90
Westrik Snacks
Ten Have Metaalwerken
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Garage de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
BW & S
Profile Hafkamp
Boekhandel Oonk
Cafe de Vecht
Kamphorst administraties
Impression Vormgeving & Illustratie
Kokkie Twello
Installatietechniek de Vecht
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
BuyBay
Slachterij Meijerink

F2 is een feit!

vorige pagina

Al snel in het najaar kwamen er een aantal nieuwe F spelers bij de club voetballen. Zij hebben mee getraind en gevoetbald bij de F1. De groep werd echter zo groot dat we zo tegen de winterstop aan besloten hebben een tweede F team mee  te laten doen in de voorjaarscompetitie. De jongens die als laatste aansloten bij de F1 gaan voetballen in de F2, aangevuld met kinderen uit de minipupillen. We hebben nu dus een F1, een F2 en ook nog een team minipupillen. Trainers van dit nieuwe F2 team zijn Jasper van Straaten (voetbalt in de B-jeugd) en John Overvelde. Leiders zijn John, Marco Hagen en Richard Smallegoor. Wij wensen dit nieuwe team veel plezier en succes!

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 08-02-2015 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer