Onze sponsors

Profile Hafkamp
BuyBay
Ten Have Metaalwerken
Impression Vormgeving & Illustratie
BW & S
Urilift B.V.
Boekhandel Oonk
Kamphorst administraties
Westrik Snacks
Konstruktiebedrijf van Straaten
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Installatietechniek de Vecht
Cafe de Vecht
Slachterij Meijerink
Garage de Vecht
Kokkie Twello
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Auto Wientjes
WeteringseBroek.NL
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
BW & S
Kraam90

Marc Mölder ook volgend seizoen bij sv V en L!

vorige pagina

Afgelopen week zijn de gesprekken weer geweest over mate van tevredenheid over en weer van club en trainers bij sv V en L in De Vecht. En V en L is blij mede te kunnen delen dat hoofdtrainer Marc Mölder  voor  seizoen 2015-2016  weer zijn handtekening onder het trainerscontract zet. Dat zal het derde seizoen op rij worden dat  Marc de heren van sv V en L tot een hoger niveau probeert te brengen en met resultaat, want afgelopen seizoen wisten zij het samen tot de nacompetitie te schoppen mèt kans op promotie naar de 4de  klasse terwijl zij het jaar ervoor kampioen werden in de 6de klasse!.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 16-12-2014 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer