Onze sponsors

BW & S
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
Urilift B.V.
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Slachterij Meijerink
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Auto Wientjes
Kokkie Twello
Kraam90
BuyBay
Impression Vormgeving & Illustratie
Cafe de Vecht
Konstruktiebedrijf van Straaten
Ten Have Metaalwerken
Kamphorst administraties
WeteringseBroek.NL
Profile Hafkamp
Boekhandel Oonk
Garage de Vecht
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Westrik Snacks
Installatietechniek de Vecht

Marc Mölder ook volgend seizoen bij sv V en L!

vorige pagina

Afgelopen week zijn de gesprekken weer geweest over mate van tevredenheid over en weer van club en trainers bij sv V en L in De Vecht. En V en L is blij mede te kunnen delen dat hoofdtrainer Marc Mölder  voor  seizoen 2015-2016  weer zijn handtekening onder het trainerscontract zet. Dat zal het derde seizoen op rij worden dat  Marc de heren van sv V en L tot een hoger niveau probeert te brengen en met resultaat, want afgelopen seizoen wisten zij het samen tot de nacompetitie te schoppen mèt kans op promotie naar de 4de  klasse terwijl zij het jaar ervoor kampioen werden in de 6de klasse!.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 16-12-2014 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer