Onze sponsors

Installatietechniek de Vecht
Konstruktiebedrijf van Straaten
BuyBay
Kamphorst administraties
Cafe de Vecht
BW & S
Ten Have Metaalwerken
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Westrik Snacks
Impression Vormgeving & Illustratie
Auto Wientjes
BW & S
Slachterij Meijerink
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kraam90
Profile Hafkamp
Boekhandel Oonk
Lucky Light Project Verlichting B.V.
WeteringseBroek.NL
Urilift B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Garage de Vecht
Kokkie Twello
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen

Marc Mölder ook volgend seizoen bij sv V en L!

vorige pagina

Afgelopen week zijn de gesprekken weer geweest over mate van tevredenheid over en weer van club en trainers bij sv V en L in De Vecht. En V en L is blij mede te kunnen delen dat hoofdtrainer Marc Mölder  voor  seizoen 2015-2016  weer zijn handtekening onder het trainerscontract zet. Dat zal het derde seizoen op rij worden dat  Marc de heren van sv V en L tot een hoger niveau probeert te brengen en met resultaat, want afgelopen seizoen wisten zij het samen tot de nacompetitie te schoppen mèt kans op promotie naar de 4de  klasse terwijl zij het jaar ervoor kampioen werden in de 6de klasse!.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 16-12-2014 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer