Onze sponsors

Boekhandel Oonk
Profile Hafkamp
Kraam90
Auto Wientjes
WeteringseBroek.NL
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BW & S
Cafe de Vecht
Garage de Vecht
Slachterij Meijerink
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Ten Have Metaalwerken
Kokkie Twello
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Urilift B.V.
Konstruktiebedrijf van Straaten
Lucky Light Project Verlichting B.V.
BuyBay
Installatietechniek de Vecht
Westrik Snacks
BW & S
Kamphorst administraties
Impression Vormgeving & Illustratie

Marc Mölder ook volgend seizoen bij sv V en L!

vorige pagina

Afgelopen week zijn de gesprekken weer geweest over mate van tevredenheid over en weer van club en trainers bij sv V en L in De Vecht. En V en L is blij mede te kunnen delen dat hoofdtrainer Marc Mölder  voor  seizoen 2015-2016  weer zijn handtekening onder het trainerscontract zet. Dat zal het derde seizoen op rij worden dat  Marc de heren van sv V en L tot een hoger niveau probeert te brengen en met resultaat, want afgelopen seizoen wisten zij het samen tot de nacompetitie te schoppen mèt kans op promotie naar de 4de  klasse terwijl zij het jaar ervoor kampioen werden in de 6de klasse!.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 16-12-2014 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer