Onze sponsors

Cafe de Vecht
Westrik Snacks
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
BW & S
Auto Wientjes
Urilift B.V.
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kamphorst administraties
Installatietechniek de Vecht
Impression Vormgeving & Illustratie
BW & S
Slachterij Meijerink
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
BuyBay
Profile Hafkamp
Boekhandel Oonk
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kokkie Twello
Ten Have Metaalwerken
Kraam90
WeteringseBroek.NL
Konstruktiebedrijf van Straaten
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Garage de Vecht

Scoren met de Salland Clubactie!

vorige pagina

én zelf die extra korting op je zorgpremie

We zijn de afgelopen weken in gesprek geweest met Salland Zorgverzekeringen. De regionale zorgverzekeraar heeft een concept bedacht waarmee ze intensief samenwerken met sportverenigingen. De Salland Clubactie. Leden krijgen met deze actie een aantrekkelijke korting op de zorgpremie, en de clubs scoren grote bedragen voor in de clubkas. Vorig jaar deden al 47 sportclubs mee die in totaal meer dan € 61.000,- scoorden. Goede actie dus! En het mooie is dat wij hier met onze club ook aan meedoen dit jaar! En het scoren kan nu echt beginnen, want Salland Zorgverzekeringen heeft vrijdag 14 november de premies bekend gemaakt. Bij Salland Zorgverzekeringen sluit je al een zorgverzekering af vanaf € 76,38.

Korting op je zorgpremie via VenL: www.salland.nl/venl
  Jij krijgt 7% korting op jouw zorgpremie via onze speciale clubcollectiviteit. Zo profiteer jij van een zorgverzekering op maat tegen een aantrekkelijke prijs. En voor elke overstapper krijgen wij als club geld voor in de clubkas. Wij zetten het gescoorde bedrag straks in voor dugouts voor het tweede veld.

EVEN DE VOORDELEN OP EEN RIJ. VIA V en L:

  • Sluit je een goede zorgverzekering op maat af

  • Krijg je een aantrekkelijke korting op de basisverzekering, aanvullende verzekeringen én tandartsverzekeringen

  • Scoort de club een mooi bedrag voor de clubkas

Dit geldt voor jou en alle gezinsleden woonachtig op hetzelfde adres. De korting geldt dus voor het hele gezin! En kinderen tot 18 jaar kunnen gratis gebruik maken van de meest uitgebreide aanvullende en tandartsverzekering van de ouders. Ben je al bij Salland verzekerd? Dan kun je ook overstappen naar onze clubcollectiviteit. Je profiteert van diezelfde 7% korting en scoort mee voor onze club! Oh ja, in beide gevallen maak je ook nog eens kans op een jaar lang gratis lidmaatschap.
Kijk snel op www.salland.nl/venl!

VASTE GOEDE SERVICE VAN SALLAND

 

  • Zelf je eigen pakket samenstellen

  • Tegen een scherp geprijsde zorgpremie

  • Zeer ruim aanbod van gecontracteerde zorgverleners bij jou in de buurt

  • Tandartsverzekeringen met vergoeding voor alle behandelingen, inclusief techniekkosten. Dus geen gepuzzel met kleine lettertjes en ingewikkelde voorwaarden.

  • Ruime vergoeding bij niet-gecontracteerde zorg (90%)

En voor je gemak:

  • Digitale declaraties binnen 5 werkdagen uitbetaald

  • Gespreid betalen van het verplicht eigen risico

Overstappen is heel makkelijk, want Salland Zorgverzekeringen zegt jouw lopende zorgverzekering op.

Om over te stappen ga naar WWW.SALLAND.NL/VENL en profiteer van alle voordelen!

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 24-12-2014 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer