Onze sponsors

Profile Hafkamp
Slachterij Meijerink
Kokkie Twello
BW & S
Cafe de Vecht
Ten Have Metaalwerken
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Auto Wientjes
BW & S
Kraam90
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Urilift B.V.
Westrik Snacks
Garage de Vecht
WeteringseBroek.NL
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Boekhandel Oonk
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Kamphorst administraties
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Installatietechniek de Vecht
Impression Vormgeving & Illustratie
BuyBay
Konstruktiebedrijf van Straaten

Businessclub V en L Ondernemers (BVO)

vorige pagina

PERSBERICHT

De V en L Ondernemers vanaf heden: Businessclub V en L Ondernemers (BVO).

De Vecht - De strategie en missie van De V en L Ondernemers blijft ongewijzigd. Wel is de naamgeving vanaf seizoen 2014/2015 gewijzigd. De afkorting BVO wordt veelal gebruikt in de voetballerij voor Betaald Voetbal Organisaties. Sportvereniging V en L heeft vanaf heden haar eigen BVO in de vorm van Businessclub V en L Ondernemers. 

Het jaarprogramma met activiteiten voor deze club van actieve ondernemers zal binnenkort intern worden gecommuniceerd. Het aantal deelnemers zal het komende seizoen flink worden uitgebreid met nieuwe ondernemers die hun naam willen verbinden aan sv V en L. 

Met deze nieuwe naamgeving zal ook meer media aandacht worden getrokken en toenadering worden gezocht tot businessclubs van andere verenigingen. De Verbondenheid en Leefbaarheid op het platteland wordt mede vergroot door te blijven investeren in de jeugd van deze sportvereniging, welke een belangrijke sociale functie vervuld in deze regio.   

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Harry van der Haar op 04-11-2014 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer