Onze sponsors

Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Kokkie Twello
Konstruktiebedrijf van Straaten
Profile Hafkamp
BuyBay
Ten Have Metaalwerken
Impression Vormgeving & Illustratie
Cafe de Vecht
BW & S
Auto Wientjes
Garage de Vecht
Urilift B.V.
Westrik Snacks
BW & S
Slachterij Meijerink
Kraam90
Kamphorst administraties
Installatietechniek de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Boekhandel Oonk
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
WeteringseBroek.NL

Businessclub V en L Ondernemers (BVO)

vorige pagina

PERSBERICHT

De V en L Ondernemers vanaf heden: Businessclub V en L Ondernemers (BVO).

De Vecht - De strategie en missie van De V en L Ondernemers blijft ongewijzigd. Wel is de naamgeving vanaf seizoen 2014/2015 gewijzigd. De afkorting BVO wordt veelal gebruikt in de voetballerij voor Betaald Voetbal Organisaties. Sportvereniging V en L heeft vanaf heden haar eigen BVO in de vorm van Businessclub V en L Ondernemers. 

Het jaarprogramma met activiteiten voor deze club van actieve ondernemers zal binnenkort intern worden gecommuniceerd. Het aantal deelnemers zal het komende seizoen flink worden uitgebreid met nieuwe ondernemers die hun naam willen verbinden aan sv V en L. 

Met deze nieuwe naamgeving zal ook meer media aandacht worden getrokken en toenadering worden gezocht tot businessclubs van andere verenigingen. De Verbondenheid en Leefbaarheid op het platteland wordt mede vergroot door te blijven investeren in de jeugd van deze sportvereniging, welke een belangrijke sociale functie vervuld in deze regio.   

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Harry van der Haar op 04-11-2014 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer