Onze sponsors

WeteringseBroek.NL
Profile Hafkamp
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Konstruktiebedrijf van Straaten
Westrik Snacks
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Auto Wientjes
Kamphorst administraties
Garage de Vecht
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
BW & S
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Ten Have Metaalwerken
Slachterij Meijerink
BuyBay
Impression Vormgeving & Illustratie
Urilift B.V.
Installatietechniek de Vecht
Cafe de Vecht
Boekhandel Oonk
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Kokkie Twello
BW & S
Kraam90

Businessclub V en L Ondernemers (BVO)

vorige pagina

PERSBERICHT

De V en L Ondernemers vanaf heden: Businessclub V en L Ondernemers (BVO).

De Vecht - De strategie en missie van De V en L Ondernemers blijft ongewijzigd. Wel is de naamgeving vanaf seizoen 2014/2015 gewijzigd. De afkorting BVO wordt veelal gebruikt in de voetballerij voor Betaald Voetbal Organisaties. Sportvereniging V en L heeft vanaf heden haar eigen BVO in de vorm van Businessclub V en L Ondernemers. 

Het jaarprogramma met activiteiten voor deze club van actieve ondernemers zal binnenkort intern worden gecommuniceerd. Het aantal deelnemers zal het komende seizoen flink worden uitgebreid met nieuwe ondernemers die hun naam willen verbinden aan sv V en L. 

Met deze nieuwe naamgeving zal ook meer media aandacht worden getrokken en toenadering worden gezocht tot businessclubs van andere verenigingen. De Verbondenheid en Leefbaarheid op het platteland wordt mede vergroot door te blijven investeren in de jeugd van deze sportvereniging, welke een belangrijke sociale functie vervuld in deze regio.   

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Harry van der Haar op 04-11-2014 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer