Onze sponsors

Kraam90
Impression Vormgeving & Illustratie
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Profile Hafkamp
Kamphorst administraties
Boekhandel Oonk
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Installatietechniek de Vecht
Kokkie Twello
WeteringseBroek.NL
Urilift B.V.
Konstruktiebedrijf van Straaten
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Auto Wientjes
Ten Have Metaalwerken
BW & S
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Cafe de Vecht
BuyBay
BW & S
Slachterij Meijerink
Westrik Snacks
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Garage de Vecht

Uenk geeft ook oud VenL tenue een tweede leven

vorige pagina

Toen Sv VenL twee jaar geleden over ging op de nieuwe ”Wij staan voor VenL“ tenue door oprichten van het sponsor collectief wist Michael Uenk , eigenaar van Uenk Bouw en sloopmaterialen, wel een goede bestemming voor deze outfits. De buren, Peter en Ans Bruinenberg gaan geregeld naar Gansbaai in Zuid-Afrika. Zij hebben daar een Bed and Breakfast  Die Stroom, en het plaatselijke voetbalteam,  zou er dolblij mee zijn.
Het heeft even geduurd maar dit jaar was het dan echt een feit. De Uenk Strikers FC zijn erg blij met hun nieuwe kleding. En zo geeft Uenk, net als tweedehands bouwmateriaal, ook voetbalkleding een tweede leven!!
Zie bijgaande foto’s.

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Foto 2

Afbeelding 2

Foto 3

Afbeelding 3

Foto 4

Afbeelding 4

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 08-02-2014 © 2006 - 2020 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer