Onze sponsors

Auto Wientjes
Ten Have Metaalwerken
BuyBay
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Garage de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
WeteringseBroek.NL
Slachterij Meijerink
Kamphorst administraties
Boekhandel Oonk
Impression Vormgeving & Illustratie
Konstruktiebedrijf van Straaten
Urilift B.V.
Installatietechniek de Vecht
BW & S
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Kraam90
Profile Hafkamp
BW & S
Westrik Snacks
Kokkie Twello
Cafe de Vecht
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen

Uenk geeft ook oud VenL tenue een tweede leven

vorige pagina

Toen Sv VenL twee jaar geleden over ging op de nieuwe ”Wij staan voor VenL“ tenue door oprichten van het sponsor collectief wist Michael Uenk , eigenaar van Uenk Bouw en sloopmaterialen, wel een goede bestemming voor deze outfits. De buren, Peter en Ans Bruinenberg gaan geregeld naar Gansbaai in Zuid-Afrika. Zij hebben daar een Bed and Breakfast  Die Stroom, en het plaatselijke voetbalteam,  zou er dolblij mee zijn.
Het heeft even geduurd maar dit jaar was het dan echt een feit. De Uenk Strikers FC zijn erg blij met hun nieuwe kleding. En zo geeft Uenk, net als tweedehands bouwmateriaal, ook voetbalkleding een tweede leven!!
Zie bijgaande foto’s.

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Foto 2

Afbeelding 2

Foto 3

Afbeelding 3

Foto 4

Afbeelding 4

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 08-02-2014 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer