Onze sponsors

Profile Hafkamp
BW & S
Kamphorst administraties
Kokkie Twello
Kraam90
WeteringseBroek.NL
BW & S
Ten Have Metaalwerken
Garage de Vecht
Cafe de Vecht
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Impression Vormgeving & Illustratie
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Installatietechniek de Vecht
Konstruktiebedrijf van Straaten
Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Auto Wientjes
BuyBay
Westrik Snacks
Boekhandel Oonk
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Slachterij Meijerink
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Urilift B.V.

Uenk geeft ook oud VenL tenue een tweede leven

vorige pagina

Toen Sv VenL twee jaar geleden over ging op de nieuwe ”Wij staan voor VenL“ tenue door oprichten van het sponsor collectief wist Michael Uenk , eigenaar van Uenk Bouw en sloopmaterialen, wel een goede bestemming voor deze outfits. De buren, Peter en Ans Bruinenberg gaan geregeld naar Gansbaai in Zuid-Afrika. Zij hebben daar een Bed and Breakfast  Die Stroom, en het plaatselijke voetbalteam,  zou er dolblij mee zijn.
Het heeft even geduurd maar dit jaar was het dan echt een feit. De Uenk Strikers FC zijn erg blij met hun nieuwe kleding. En zo geeft Uenk, net als tweedehands bouwmateriaal, ook voetbalkleding een tweede leven!!
Zie bijgaande foto’s.

vorige pagina

Foto 1

Afbeelding 1

Foto 2

Afbeelding 2

Foto 3

Afbeelding 3

Foto 4

Afbeelding 4

Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 08-02-2014 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer