Onze sponsors

Fa. Veldwijk Sportprijzen en relatiegeschenken
Neijenhuis Schoenen & Sport Vaassen
Ten Have Metaalwerken
Impression Vormgeving & Illustratie
Cafe de Vecht
Westrik Snacks
Boekhandel Oonk
Kamphorst administraties
Konstruktiebedrijf van Straaten
Kraam90
Uenk Bouw- en Sloopmaterialen BV
Profile Hafkamp
WeteringseBroek.NL
Kokkie Twello
BW & S
Garage de Vecht
BW & S
BuyBay
Installatietechniek de Vecht
Lucky Light Project Verlichting B.V.
Loon- en Grondverzetbedrijf E. Hissink
Slachterij Meijerink
Urilift B.V.
Auto Wientjes

VenL blij met verlengen contract Marc Mölder

vorige pagina

Onlangs zijn de evaluaties met  de trainer, het eerste elftal en technische commissie  weer geweest  en met tevreden gezichten van  alle kanten is nadien het contract met onze hoofdtrainer Marc Mölder weer voor een jaar verlengt! Ook trainer van de beide dames elftallen Dick voor de Poorte heeft weer zijn handtekening gezet om er opnieuw een jaar tegen aan te gaan met vrouwelijke tak van VenL. Tevens heeft trainer van heren 2, Hein Kerkdijk, ook toegezegd opnieuw een jaar te trainen. Ook is VenL verheugd om het feit dat ook beide verzorgsters van de vereniging,  Linda Landweer en Heleen  Boerkamp, weer een jaar tot onze beschikking staan. Kortom ,volgend competitiejaar 2014/2015 zal Sv VenL op dezelfde voet doorgaan met vertrouwde mensen op dezelfde plekken met hopelijk ook weer goede resultaten tot gevolg.

vorige pagina


Laatst gewijzigd door Gerard Klumper op 23-12-2013 © 2006 - 2021 sv V en L - Site by Bjorn   Beheer